tatil turu şirketi önerisi? (ispanya)

İspanya'ya gitmeyi düşünüyoruz. Barcelona ve Madrid.

tur şirketi öneriniz var mı? bir de şunu yapmadan gelme ayıptır dediğiniz şeyleri yazabilirsiniz.

tapas ye çeşit çeşit.

  • vedat chili peppers  (16.07.14 16:07:21)
tapas + sangria.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (16.07.14 16:10:32)
biz ets ile gittik. ama cok turun ekstra turlarini almayip kendimiz gezdik.

barcelonayi cok sevdim, madrid'i ise sevmedim.

yap dediklerim,

barcelona'da la sagrada famila'ya git mutlaka, saatlerce sira beklememek icin internetten bilet al. hatta guide'li olanlardan al ki, ingilizce anlatsin sana rehber 45-50 dk boyunca.

yutaka denen bir japon lokantasi var, aksam 8de aciliyor (öncesinde siesta var cünkü) inanilmaz güzel seyler var iceride. sınırsız. internetten bulursun yerini, bir duraga yakindi ama hangi durak hatirlamiyorum.

la rambra'ya git bastan asagi gez, kesfet elbette.

teleferige bin.

camp nou'nun müzesini gez, denk gelirsen bir maca git.

tapas, paella gibi seyler yiceksin zaten.

sangria mutlaka iç, hastasi ol.

park guell'e mutlaka git.

gaudi'yi arastir ve tüm eserlerini incele. hayatini incele. nasil öldüğünü öğren kahrol orda.

casa milayi gör mutlaka.

ayrica

kesfetsene.com

ayrica

(bkz: barselona'ya gideceklere tavsiyeler)

---

kesfetsene.com
  • la traviata  (16.07.14 16:15:07 ~ 16:15:43)
İki sehir gezilecekse turlar daha uygun oluyor genelde. Histel falan isterseniz kendiniz daha ucuze ayarlayabilirsiniz ama duzgun bir otrl olsun derseniz fazladan sehir olunca turlar genelde hesapliya cikiyor. Ets ve jolly iyidir. Yine de gideceginiz tarihe gore bilet ve konaklamalaribbir karsilastirin tur fiyatlariyla.

  • kint  (16.07.14 16:57:20)