Istanbul sehir ici nakliyat ne kadar tutar?

Merhabalar.
Sariyer'de bulunan Koc Universitesi Bati Kampusu yakinlarindaki bir evden Umraniye Cakmak Mahallesine(maps'den yaklasik 34km gorunuyor) 1+1 ev esyasini sehir ici nakliyat yapan firmalari ile tasimak ortalama ne kadar tutar?

1 kamyonete sigacak kadar esya var(buzdolabi, camasir makinasi, yatak, L koltuk ve ufak tefek ev esyalari).
Sariyer'deki ev girisin 1 ustu. Cakmak mah'deki ev 12. katta. Yani fiyat verilirken 2. Kattan indirilip 12. Kata cikarilacagi dusunulmeli.

çok tutar yahu. 12. kat asansörlüdür ve yük asansörü vardır diye düşünürsek 500'e falna yaparlar. asansör yoksa kimse yapmaz o işi. yapan da 1.000 liradan aşağı yapmaz.

  • dahili meddah  (16.07.14 13:29:58)
Asansor var ama kullanilmasina izin verilmez sanirim. Yuk asansoru yok binanin. Buyuk ihtimalle kas gucu ile cikarilacak 12. kata. 1000 tl niye tutsun ya. 500'e gotururlerse, 12. kat olacagi icin max 100 lira civarinda artis yaparlar diyordum ben.

  • okanlash  (16.07.14 13:36:51)
üsküdar'da evini yeniden döşe daha karlı çıkarsın! ben iki sene önce mecidiyeköy'den levent'e taşınırken, aşağı yukarı 5 km falan, evden eve taşımacılar 400 tl fiyat biçtiler, nakliyeciler 150 tl dediler en son bir tanesini 100 tlye zor ikna ettim ve evi de kendimiz taşıdık. valla 600'den aşağıya bulabilirsen seni takdir ederim :)

kolay gelsin.
  • piramitleri kimin yaptigini biliyorum  (16.07.14 13:46:38)
750'den aşağı olmaz o iş

  • calzoncillos  (16.07.14 13:48:13)
750'ye sehirler arasi tasiyanlar bile var. Cok degil mi o rakam?

  • okanlash  (16.07.14 13:59:43)
eşyanız azmış onu şimdi farkettim ama yine de mesafe çok ve 12 kat asansörüz çıkaracaklarını sanmıyorum. ya tahmin ettiğinizden fazla para isterler ya da şu asansörlü araçlardan bulmanız gerekir -ki o da ekstra ücret demek. bir kaç firmayı arayın, eve gelip eşyalara bakıp gideceğiniz yeri de söyleyince bir fiyat veriyorlar. karşılaştırmış olursunuz. ben yine de 600-650'yi bulacağını düşünüyorum.

umarım sorunsuz halledersini, kolay gelsin..
  • calzoncillos  (16.07.14 14:25:18)
Apartman yonetimini asansoru kullanmam yonunde ikna edersem 500 liraya bu isi baglayabilecegim gibi gorunuyor

  • okanlash  (16.07.14 14:51:41)
mesele mesafe değil bu işler de tek mesele merdiven çıkarmak indirmek. apartman yöneticisini kıllandırma. emrivaki yap dırdır yaparlarsa nasıl olacak bu işler de? bozulursa yaptırırım de

  • mr fusion  (16.07.14 14:56:14)
Hamali nereden bulacagim?

  • okanlash  (16.07.14 15:45:25)
0 (538) 549 62 29 ara bu numarayi cok uyguna tasiyorlar adi ilhan cekmekoy den beylikduzu ne l koltugu 200 tl ye getirmistik yani aracin alabilecegi kadar grtirtecek malzemem olsa da ayni fiyati istedigi soylemisti

  • soulmate  (16.07.14 15:59:48)