bu vücuda ulaşmak

www.spor101.com

şu an boyum 1.81
kilo: 80
yağ oranım %9

1)böyle bir vücuda ulaşmam için kilo ve yağ oranımın nasıl olması lazım?

tabi bacağı bu kadar abartı istemiyorum.

2)bu elemanın kol omuz göğüs ölçüsü kaçtır aşağı yukarı

iyimi bu vucut simdi.

  • jamswety  (16.07.14 03:00:55)
ektomorf vücut tipinin yapabileceği kas bu şekilde oluyor genelde. benim vücut tipimde böyle bu defineliğe ulaşmadan önce kaç kilo olduğunu merak ediyorum bunun.

  • oddyseus  (16.07.14 03:04:31)
çok kötü olum ya.
20 yaşında olsan hormon takviyesiz 30 da böyle olursun. e oldun diyelim. 30dan sonra bu vucutla ne yapılır.

  • kutsalbok  (16.07.14 03:06:22)
sormaya çalıştığım şey vücudun nasıl olduğu değil, bu adamın aşağı yukarı kilosu yağ oranı ve ölçüleri ne olabilir diye soruyorum.

  • oddyseus  (16.07.14 03:13:03)
6-7 falan yağ oranıdır sanırım bu adamın. ölçülere bi şey diyemiycem.

yalnız kendin için yapıyorsan yap kolay gelsin hoşuna gidiyorsa ama kızlar için yapıyorsan yapma bu vücudu beğenecek kız bulmak göbekli vücut beğenecek kız bulmaktan daha zor.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.07.14 03:15:06 ~ 03:16:51)
@proletarier aller lander vereinigt euch fitness yapıyo musun bilmiyorum ama fitness/body yapan kime gösterdiysem bacaklar dışında vücudun efsane olduğu yorumunu aldım

  • oddyseus  (16.07.14 03:37:57)
@zazazaraeta Kemik yapısı ve metabolizma denen bir şey var ama. Yoksa aynı boy, aynı kilo ve aynı yağ oranına sahip olan herkes simetrik olarak aynı vücuda sahip olurdu.

  • oddyseus  (16.07.14 03:41:07 ~ 03:42:05)
zazazaraeta aynen öyle ben de dikkat etmiştim daha önceden ve sırta daha çok önem vermeye başladığımdan beri kavuşabildim ancak o üçgen görünüme.

  • oddyseus  (16.07.14 03:57:54)
olayın bir de yaş boyutu var belli bir yaştan sonra bütün hayatını verse bu vücuda ulaşamaz insan. ama demeden geçemeyeceğim adamın vücudu tek kelimeyle iğrenç. böyle bir adam görsem direkt hayatında on tane kitap bile okumadığını düşünürüm.

  • turkce konusan uzayli  (16.07.14 04:22:38)
Adamın vücudunun iğrenç olduğunu söyleyenlere bakma ve aldanma. Bu adamdan daha kaslı olanları 300 Spartalı filminde izlediklerinde kızların verdikleri tepkileri filmin sözlükteki ilgili başlığında okuyabilirsin. Önemli olan kızların adamı nerede ve nasıl gördüklerinde.

1) Fotoğaftaki arkadaş bana 175 boyunda ve 86 kilo gibi gözüktü. Yağ oranı %6'dan yüksek değil.

2) Pazu 44 cm gibi. Omuz ve göğüs için yorum yapamam.

Not: Steroid kullanmanın kaslara verdiği diri bir görüntü vardır. Bu arkadaş steroid kullanıyor. Sen aynı boyda aynı kas kütlesine steroid ulaşsaydın bile bu arkadaş gibi görünemezdin.
  • hiko seijuro  (16.07.14 08:25:53)
Adamın verdiği poz sizi yanıltmasın. Kızların iğreneceği seviyede ağır bir kas kütlesi yok aslında. Serbest dursa o kadar göze batmaz.

  • arnold schwarzeneger  (16.07.14 09:30:02)