gümüşçün böceğiyle nasıl baş edilir?

geçen yaz evde belirmeye başladılar. soğukta giderler dedim, gitmediler. tam 1 seneyi beraber aynı evde geçirdik. evi kışın ilaçlattım ama dışarıdan nereden giriyorlarsa artık geliyorlar eve heralde ki kısa bir aradan sonra yine ortaya çıktılar. klavyemin üzerinde iricene bi tane görünce artık buraya da sormak farz oldu. nası başedicem ben bunlarla? raid böcek yemi diye düşündüm ama o da sadece hamamböcekleri içinmiş sanırım. Var mı bi fikri olan ?

(bkz: gümüşçün)
tr.wikipedia.org
www.google.com

ingilizcen var mı? ona göre etkili olabilecek şeyler var sanki ;)

  • fikirsiz herif  (16.07.14 02:52:47)
boraks denilen birşey var bu böceklerin ilacı o. evde çocuk falan varsa dikkatli olun ama.

  • warrior princess  (16.07.14 03:04:34)
@fikirsiz herif var. nedir ?
@warrior princess nerden alcam nasıl kullancam ?

  • bay meraklı  (16.07.14 03:07:04)
  • fikirsiz herif  (16.07.14 03:12:02)
öncelikle bunları besle. evin sağına soluna kup şekerler saç
bırak seni dost sansınlar.
yaklaşık 20 adet gümüşcüne ulasışınca 4er 5 er gruplar halinde hayvanları manipule etmeye çalış.
senin için çalışmaları için onlara minik fikir kırıntıları enjekte et.ne dmeişler dostunu yakın tut duşmanını daha yakın.
kıvama geldikleri zaman diğer gümüşcünlere saldırt.
ya da
raid al ortalığın anasını belle.
  • kutsalbok  (16.07.14 03:12:49)