sıfır tutulan daireyi temizlemek?

selam temizlik işlerine gönül verenler.

saten duvar, mermer ve parke zemin, lake mutfak dolapları, mutfak tezgahı ve pencerelerin temizliği hususunda yardımlarınıza ihtiyacım var.

nereden başlanır, nasıl ve neyle yapılır bir tarif edin hele.

90 metre kare sıfır evin inşaat sonrası temizliğini 150 TL'ye yaptırmıştım.Zaten alacağım deterjan, kimyasal masrafı bile bir sürü olacak.O yüzden elimi bile sürmeden cincik gibi teslim aldım.

  • Evocati  (16.07.14 00:55:29)
durumun vehametine göre bir yada iki temizlikçi tutacaksın gereken ne varsa temin edeceksin bekleyeceksin. iş bitiminde de emeklerinin karşılığını vereceksin. ben öyle yaptırdım. sıfır daireydi banyosunda sıva harcı karılmış bir eve çıkmıştım. fayansın üzerinden beton artığı kazıdılar, giriş kapısı koyu kızılmış biz gri sanıyorduk yani öyle fenaydı. Evi teslim ederken de temizlik yaptırmadım. Emlakçı "ama bu ev tozluuu" deyince fayanslarında beton artığı yok hiç olmazsa diyerek kapağı koyup çıkmıştım.

  • maxhoper  (16.07.14 02:55:58 ~ 02:59:59)