İst Atatürk Havalimanı Banka Locaları

Bende

İşbank İşte üniversiteli
Garanti Bonusgenç
Akbank Axess Gold
ING Flypegasus

kredi kartları var.

Bu localardan yararlanabiliyo muyum? Sözlükte okuduğuma göre baya övmüşler.

lounge için platinum kredi kartı gerekiyor. bu kartların da limiti genelde en az 7-8000 tl kadar.
işte üniversiteli, bonus genç, ing pegasus ile lounge'a ücretsiz girilmez. muhtemelen gold ile de girilmez.

  • gogu delen adam  (15.07.14 22:59:29)
bankalar dilenciye döndüğünden beri malesef giremiyorsunuz.

thy elit - elit plus card
thy business bilet
bankaların premium kartları

bunlardan biri varsa girebilirsiniz.

amma velakin bi tüyo verebilirim. mesaj atıyorum.
  • brkylmz  (15.07.14 23:04:58)
kullanirsin ama para verirsin, ucretsiz kullanabilmek icin plus, platinum vs olmasi gerekiyor kartin

  • crucio  (15.07.14 23:05:12)
aslında 3 tanesini kapatıp tekine abansam büyüyünce platinum olurum herhalde :)

cevaplar için teşekkürler.

@brkylmz bekliyorum hocam.
  • tavish11  (15.07.14 23:08:24)
İş bankası üniversiteli Maximum galiba değil mi? Maximum ile 25 kaat ödeyip girebiliyorsun ki gir zaten. Burger'a gitsen o da o kadar bir şey.

  • roket adam  (15.07.14 23:10:49)
@roket adam

eksisozluk.com

hocam bedeve imiş hatta. sevindim.
  • tavish11  (15.07.14 23:41:00)
tarihe dikkat etmemişim.iş bankasının sitesinden kontrol ettim. arkadaşın söylediği gibi 25 lira yazıyor. yine de uygun.

  • tavish11  (15.07.14 23:46:42)
Artık bedava değil evet ama 25 tl de pahalı sayılmaz.

  • roket adam  (16.07.14 00:04:25)
maximiles select kartınız varsa ve son 3 ay içerisinde kullanılmış ise ücretsiz AHL'de.

  • givemesomesubstance  (16.07.14 10:49:28)