[]

Uzun dalgalı saçı tutacak jöle

Jöle çok ıslak gösteriyor, bana kuru gösterecek ve saçı tutacak bir şey lazım. Nedir o şey? Wax falan mı?

Tşk.


 
sprey deneyebilirsin ama deneme bence.sonra vay efendim nie dökülüyor dersin


  • high hopes of the sozluk  (15.07.14 15:32:45) 
iyi bir fön makinesi lazim.
wax tek basina ise yaramaz. ne kada kuruu gosterse de asiriya kacarsan dügün cocugu gibi siritirsin.

ayrica wax sprey her ne kullanirsan kullan yatmadan once saclarini yikarsan dokulme gibi bir sorun olmaz. ben de olmamisti. ama gunluk yikamak sıkinti yaratrigi icin aetik kullanmiyorum.
  • kutsalbok  (15.07.14 15:35:11) 
Wax sprey mi kullanayım sizce?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (15.07.14 15:36:22) 
Wella köpük al. 5 seviyesi var 5. seviyeyi alırsan taş gibi tutar.


  • lcha  (15.07.14 15:51:42) 
  • angelus  (15.07.14 15:53:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.