macbook proya windows yukletme sorunsali

bilgisayarci benden bunun icin 150 tl istedi. bunu kendim yapmak istiyorum. windowsu ayriyetten yuklemek icin bir cd ye ihtiyacim var mi ? yoksa internetten indirip kendim yapabilir miyim ? torrent den indirmek konusunda kararsizim. kacak yazilim yukleyip sonra yakalanmak istemiyorum.

kendin indirip yapabilirsin tabi ki. çok basit. usb'ye ihtiyacın var sadece. 8gblık bir usb ihtiyacını görür. indirdiğin yer de önemli değil. sadece indir, bootcamp'ta ki adımları takip et.

  • jihat  (15.07.14 11:55:57)
Bilgisayarcıda kaçak yükleyecekti zaten.
Windows7 için Legal indirme linkleri var. Oradan indirirsin. İşyeri haricinde yakalanmazsın zaten.

  • sutlu nescafe  (15.07.14 12:01:49)
virtual machine benzeri bişeylerle kurmadan da kullanabilirsin.

  • ghaash  (15.07.14 12:20:58)
osX'in icinde zaten bootcamp var. bir adet windows iso'su bulursan, bootcamp seni adim adim yonlendirir. isoyu nerden indirdigin onemli degil. yazilimin kacak olup olmadigini belirleyen sey lisansidir. eger elinde legal bir lisans varsa istedigin yerden indirebilirsin.

  • crucio  (15.07.14 13:25:05)