törpülenmiştırnaklarım mevzusu nedir?

bir bakındım da anlayamadım pek. ne oluyor bir özetleyen var mı? kotudurkötüyle ilgisi ne?

bilemedim. madeleine elster bile nickaltına nefret kusuyorsa güzel bir kız sanki.

  • [silinmiş]  (15.07.14 09:44:24)
merak ettim okuyorum şimdi
kısa kızlar güzel olamaz, kısa beğenen erkekler maldır, ben çok güzelim demiş, boyum da 167 demiş

edit: bikaç sayfa sonra 168'im dedi
  • la noix  (15.07.14 09:51:58 ~ 09:59:24)
askdjhaskhaka 1.67 boyla kendini uzun mu sanıyomuş :D Kısa boylu bi kız ile aldatıldıktan sonraki hezeyan olsa gerek. Neden bu kadar pirim veriliyor ki :D

  • pandispanya  (15.07.14 09:59:38)
@pandispanya lütfen, allahaşükür ortamda kısa boylu varken hep o seçilmiş, kısa boyluya kimseyi kaptırmamış falan filan

10 defa yazmış aynı şeyi beynim yandı sabah sabah
  • la noix  (15.07.14 10:06:42)
bi ümit düşer diye sözlük abazaları doluşmuş. başka da bir şey yok.

  • fayfim  (15.07.14 10:09:10)
omggg. şimdi baktım da gördüm.

eksisozluk.com

resmen her entry'sinin sonuna imza gibi koymuş :D:D ahjshadkhaaha. bişeyi bu denli reddeden birisi varsa kesin başına gelmiştir. üzüldüm, ne diyeyim.

ayrıca gerçekten bu kadar ciddiyse, ondan kısa bir insan olarak kendisiyle kapışmak istiyorum, açık çağrımdır :D:D hahhahaha sabah sabah güzel güldüm :D
  • pandispanya  (15.07.14 10:09:12 ~ 10:16:01)
törpülenmişin erkek arkadaşı sözlükteydi, bi ara kızın başlığına abuk subuk şeyler yazmıştı, kötü ayrıldılar sanırım. diğeri de yeni sevgilisi olabilir.

  • shiranai  (15.07.14 10:17:42)
bir insan neyi varsa onunla övünür. bu kızın da boyu varmış, bana sorarsanız o da yok ya ayrı konu, onunla övünüyor. başka da bir şeyi yok demek ki. kendi tercihidir üzerinde konuşmaya değmez.

sıkıntı olan altına yazan 200 kişi. arkadaş ne işsiz güçsüz insanlarsınız yahu. kız güzelim yazdı diye lan cidden güzeldir belki de cevap yazar düşer belki diye laf sokmaya çalışan ilgi çekmeye çalışan ne çok insan var.

sonra bi de bu tipler gidip kızlara dedikoducu diyor o da meselenin ayrı bir boyutu.
  • fayfim  (15.07.14 11:03:02)
Büyük olasılıkla kısa boylu bir kız bir hatuncağıza tercih edilmiş.
Olay şu galiba
www.zaytung.com
  • aychovsky  (15.07.14 11:08:11)
olayı bilmiyorum da kısa boylu kadınların çirkin olduğundan bahsediyor sürekli. çok ciddiye almaya gerek yok bence.

  • rock n roll  (15.07.14 11:15:44)
aaa evet hatırladım, hatırladım.

sözlükten birisi, erkek arkadaşı mı fuckbuddysi mi bilmiyorum. entryler yazmıştı, onu nasıl kucağında hoplattığını vs anlatan. sonra iğrençleşti olaylar.
  • [silinmiş]  (15.07.14 11:35:17)
oha neler donmus serhat yaaa. :( biz hala cekirdek, buzlu kola takilalim. :(

kisa boylulara, boyuyla ustunluk tasliyosa kesin cirkindir. -.-
  • barbara herhalde barbara manken olan  (15.07.14 11:37:46)