[]

Şile taraflarında yüzecek yer?

Merhabalar güzel duyuru sakinleri,
Slovakya'dan iki tane misafirim geldi ve yüzmek için bir yere götürmem gerekiyor. Şile tarafları uygun olur diye düşündüm ama aynı zamanda fazla da kalabalık olmayan bir yer olmalı gittiğimiz yer. Girişi fazla pahalı olmasa da süper olur. Araba ile gideceğiz.
Şimdi mümkünse önerileri alabilir miyim?
Teşekkür ederim.

 
Ağlayankaya tarafında Şile Resort Hotel var, onun yanındaki halk plajından girebilirsiniz o kadar kalabalık olmuyor ve denizi diğer yerlerine göre daha güzel. Ağva da güzeldir denizin temizliği açısından.


  • amelie poulain  (15.07.14 00:12:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.