top 5 dizilerim şunlar

ona göre öneri istiyorum:

1-prison break
2-lost
3-spartacus
4-breaking bad
5-game of thrones

* oz, dexter, the wire, person of interest, sherlock, black mirror, walking dead vs. biçok popüler diziyi izledim/bıraktım. o yüzden biraz kıyıda köşede unutulmuş ve 94 sezon olmayan, sürükleyici dizi istiyorum. zamanı boşa harcatmasın, izlerken sıkıntıdan patlatmasın yeter. revolution'u bile aksiyonundan dolayı seviyorum her türlü saçmalığına ve basitliğine rağmen. sırf sonraki bölümü merak ettirdiği için. 2 aydır dizi izlemiyorum lan beğenemediğim için.

*komedi olmasın.

Homeland diyorum, çok büyük ihtimalle seversin. Sürükleyici, oyunculuklar muhteşem. Ama kahrolsun Amerikan emperyalizmi şeklinde bir düşünce tarzın varsa ara sıra gıcık olabilirsin, ona göre izle yani.

  • i was made for you  (14.07.14 23:11:46)
person of interestin ilk 10 bölümünü izleyip bıraktığnı varsayıyorum. yoksa çok severim ben.

banshee
  • westblack  (14.07.14 23:16:02)
Harper's Island var 13 bölüm izle bitir. Katil kim temalı uzun bir film gibi düşün. (Bir sonraki bölümü merak etmek istiyosun diye öneriyorum bunu)

Onun dışında uzun bölümlü ama bence izlenmesi gereken Nip/Tuck var.

Bi de Banshee var. Seksli meksli, aksiyonlu, dövüşlü drama. 2 ezon yayınlandı 3.sü 2015
  • buzbebek  (14.07.14 23:18:20)
arrow

  • kutsalbok  (14.07.14 23:27:20)
Kesinlikle Orphan Black. 2 sezonu iki günde bitirirsin. Onun dışında önerebileceklerim:
True Blood
Banshee +1
Bates Motel
  • nec12  (14.07.14 23:35:16)
der giderim.

  • etna  (14.07.14 23:43:05)
house of cards ı izle kesinlikle. hem kısa hem de çok iyi. kevin spacey oynuyo david lynch yönetiyo. hem zekice kurgulanmış hem akıcı.

  • assassinonroad  (14.07.14 23:54:46)
the sopranos olmalı o listede. inanılmaz bir dizidir. inanılmaz. dizideki karakterler hakkında ve tabii ki davranışlar hakkında saatlerce konuşulur.

plaseler suits ve six feet under.
  • papillon7  (15.07.14 00:31:45)
sırasıyla:
24, person of interest, arrow, banshee
person'ı muhtemelen ilk bölümlerde bıraktın çünkü gitgide yükselen bir grafiği oldu.
  • xenophobe  (15.07.14 00:41:04)
fringe.

  • steve rogers  (15.07.14 01:46:16)
the killing?
the borgias?
house of cards+
  • ete summer  (15.07.14 01:52:12 ~ 01:54:26)
(bkz: sons of anarchy)

hiç düşünme.
  • kararsiz renk  (15.07.14 02:16:35)
person of interest sarmadı. her bölüm ayrı olayı konu alan dizilerden hoşlanmıyorum. 24 sürükleyici bir diziye benziyor ama bir sezon bittiğinde bir gün geçmiş oluyor(muş) diye vazgeçtim. bir de 8-9 sezonluk bir dizi istemiyorum. harper's Island olabilir belki. orphan black bir diğer seçenek, konusu ilginç gibi. banshee'yi daha önce de çok öneren oldu, o da olabilir. house of cards ağır mı ilerliyor bilmiyorum ki. gerçi kevin babanın hatrına izlenmesi lazım ama kararsız kaldım onda. fringe izlemek istemiyorum. sfu izleyip yarıda bıraktım. the killing izledim. sons of anarchy'yi de beğenebilirim gibime geliyor. suç dizilerini severim esasen. heroes hakkında fikri olan varsa alabilirim birde.

sanırım şunlardan birine başlayacam ama hala kararsızım: homeland, true detective, sons of anarchy, house of cards, orphan black.
  • lionel andres  (15.07.14 14:45:08)
house md. unutulmuş.

  • zam sampiyonu domates  (15.07.14 14:50:38)
Vikings

  • basond  (15.07.14 15:07:20)
spartacus hariç tamamen sıralama bile aynı benim listemle.

true detective ve fargo işini görür
  • steve rogers  (11.09.14 21:02:19)