Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi Hakkında

Selamlar.

C.T. Sahnesinde bir konsere gideceğiz. Lakin mekanı daha önce hiç görmedim. Sorum şu şekilde, konseri ön saflardan ama kenardan mı izlesek (ona göre bilet alsak) yoksa tam cepheden görecek şekilde uzaktan mı alsak? (En geriden oluyor bu)
www.biletix.com (A, H arasındayım yani)

A bloktan ses kalitesi konusunda sorun olur mu, bazı konserleri tam cepheden izlemediğiniz sürece seste ciddi sıkıntılar ortaya çıkıyor, vokali adamakıllı duyamıyorsunuz vs. Hatta sahne demirlerinden sanatçı görünmüyor falan (höh). Diğer taraftan H blok da çok uzak kaçıyor sanki. Mekan çok büyük mü, ses düzeni nasıl? Baya kararsız kaldım, arada önemli fiyat farkı da var, yardımcı olursanız müteşekkir olurum. (Özellikle de Loreena McKennith konserine gidenler bir değerlendirme yaparlarsa duacı olacağım.)

Çok sevdiğiniz birisiyse ön saflardan alıp görsele önem verin.

Müzik olsun diyorsanız en geriden olsun.

Ama şu da unutulmamalı; bir konser dvdsi izliyor gibi mi olsun istersiniz; yoksa bir konser dvdsinin çekilişine tanık olmak mı? İkincisi doğru cevap, yani ön saflar.
  • oldu görüşürüz  (26.06.09 02:20:57)
arkalardan sahneyi hayal meyal gorebiliyorsun. sagli sollu ekran koyuorlar ama yine de olmuyor. bilet cok pahaliysa sag ya da sol sahneye hafifcene cephe bir yerden alin. tam ortada basin durma yeri var, onlarin tam arkasi iyi olmuyor. gerci cok kalabalik degilse millet yerinde pek durmuyor baslamaya yakin.
ekleme: ses sistemi iyidir, A ve H fazla kenardalar. secme sansiniz varsa B on sol en kenar bence.

  • pyro clustic flow  (26.06.09 10:25:42 ~ 10:30:29)