kayıp Iphone

Selamlar,
Sanırım bir arkadaşımın cep telefonu çalındı. Iphoneları internet üzerinden nasıl buluyorduk. teyzeye anlatır gibi anlatabilir misiniz acaba?
Şimdiden teşekkürler

iphone'umu bul app ile bulabilir tel açıksa.

  • goodbyecruelworld  (14.07.14 21:44:57)
açık değil maalesef, kapatmışlar.

  • euteamo  (14.07.14 21:46:51)
bu özelliği kullanabilmeniz için öncelikle arkadaşınızın iphone'unda "iphone'umu bul" özelliğinin aktif olması gerekli.

eğer bu özellik telefonda aktif ise,

- www.icloud.com adresine girip, apple e-posta adresi ve şifresiyle giriş yapıyoruz. (apple kimliğinden kastım, uygulama satın alırken kullandığınız kimlik)

- giriş yaptıktan sonra karşımıza "iphone'umu bul" seçeneği çıkıyor, ona tıklıyoruz.

- ve artık hesabınıza bağlı cihazların nerede olduğunu gösteren bir harita karşımızda. haritadaki konum anlık güncelleniyor. fakat telefonun internet bağlantısı yoksa ya da kapalıysa cihazın yerini göstermeyecektir.
  • tek terk  (14.07.14 21:47:13)
en iyisi hemen imei noyu polise bildirmek. note 2sini çalınan bir arkadaşımınkini 1 ay içinde buldular.

  • goodbyecruelworld  (14.07.14 21:50:23)