bana bahis sirketlerinin bir oyunu mu bu?

o nasil bir almanyaydi oyle, normalde yaradana siginip vuran kroos resmen topu kaleye zor yolladi. ne diyosunuz beyler bu ise, millet almanyaya yuklu girdi bahiste, bu isin boku mu cikti artik?? not: 50 kagit bastim maca

millet böbreklerini bastı sen 50 liranı basmışsın çokmu

  • protrek  (14.07.14 00:00:27)
ben 50 değil 100 bastım. ama beraberliğe. bu tarz maçlar belli olmuyor. ama yine de almanya uzatmalarda alacak.

  • kimosurdu  (14.07.14 00:00:27)
almanya'ya yüklü giren insanlar futboldan da, bahisten de çakmayan insanlar oluyor aslında. birincisi bu bir final maçı, ikincisi arjantin brezilya gibi değil, alan savunmasını çok daha iyi beceren takım, üçüncüsü brezilya maçı değil, cezayir maçı ölçü alınmalıydı. maç tamamen beklendiği şekilde gidiyor. bunları hep konuştuk buralarda, geçmiş olsun.

  • soso  (14.07.14 00:00:32)
brezilya macindan once de cezayir macini mi olcu almıştın :) bsk nasil kopek gibi saldirmaya basladi macta uyuyan almanya

  • fatihdr  (14.07.14 00:07:35)
brezilya maçından önce portekiz maçını ölçü aldım. arjantin'in oyun anlayışını almanya'nın daha önceki rakiplerine bakarsak, cezayir'e biraz daha yakın görebiliriz, ki almanya'nın alan savunmasını düzgün yapan takımlara karşı zorlandığı bir gerçek. arjantin ise bu konuda turnuvanın en iyilerinden. brezilya'nın oyununuysa cezayir ile karşılaştırmanın anlamı pek yok takdir edersin ki.

  • soso  (14.07.14 00:10:59)
mac bitmis,kaleci bile cikmiyor son frikikte, messi sabrilesiyor..lginc valla

  • fatihdr  (14.07.14 00:36:09)
aynen abi, messi bilerek öyle vurdu bence de. maç çıkışı para dolu çanta bekliyor kendisini.

  • soso  (14.07.14 00:43:21)
yooo cezayir macini olcu alarak vurmustur

  • fatihdr  (14.07.14 00:46:03)
hahaha taktın o cümleye. üzgünüm ama haklı çıktım.

  • soso  (14.07.14 00:48:17)