[]

beyaz atlet

simdi gomlegin icine kolsuz atlet giyince kro oluyoruz, bu adam giyince niye bir sey olmuyor? kiro muyum lan ben?

twitter.com

sahinler mi giyordur acaba?

 
bu da kro gibi durmuş böyle, nasıl bir şey olmuyor? bok gibi olmuş...
içe giyilen atlet berbat durur her koşulda.
düzgün kol ve omuz varsa kolsuz tişört de denen şu üstlük atletlerden giyilebilir, o da herkese gitmez. düzgün kolla da en iyi duran giysidir sportif görünüm açısından.
  • ucan spagetticanavari  (13.07.14 23:29:09) 
bence biz türklerin aşağılık kompleksinden başka bir şey değil bu.

halbuki aynı kıyafet birleşimini johnny depp'te veya david beckham'da görseydik gözümüze fazla kaçmayacaktı, hatta seksi bile bulunacaktı bizim türk kızları tarafından.

ama biz kendi değerlerimizi ve alışkanlıklarımızı yermeye bayıldığımız için en güzel kıyafet kombinasyonuna bile çamur atarız.
  • m e b  (13.07.14 23:34:45) 
kimsenin kro falan olduğu yok. nasıl rahat ediyorsanız öyle giyinin.


  • saatgeceninonikisi  (13.07.14 23:59:45) 
ben kro gibi bir tabir kullanmam ama göze hoş görünmediği kesin. kim giyerse giysin bence hoş bir görüntü değil ya da ne bileyim kombinden kaynaklı da olabilir :)


  • KelebeK  (14.07.14 00:12:09) 
bence gayet kıro bir görünüm. neticede o bir iç çamaşırı, tıpkı şeffaf pantolon giyip donunu göstermek gibi duruyor. ya içini göstermeyen bir şey giyecen, ya da içine giydiğin şeyi iç çamaşırı kategorisinden çıkaracan. (gömlek içine tişört giymek gibi atıyorum.)

ha bu işin görünüş kısmı ile alakalı sadece. saatgeceninonikisi'ne katılıyorum, rahat ediyorsan istediğin gibi giyinirsin, kimse de kimseyi atleti görünüyor diye kıro diyerek yargılamaz. (yargılamamalı) sadece atleti değerlendirdiğimizde kıro duruyor o kadar.
  • knight of cydonia  (14.07.14 00:32:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.