[]

istart.websearches.com'dan kurtulamıyorum!

aynı soru eksiduyu.ru geçen hafta da sorulmuş ama bir cevap alınamamış bir de ben sorayım dedim. dün bir şey indirirken başıma geldi ve bütün browserlarım bu sayfa ile açılıyor. programı blgisayardan kaldırdım ki denetim masasından kaldırma işlemini gerçekleştiremedim unistaller programı yükleyip onunla kaldırdım. ama bu anasayfa olması durumundan kurtulamıyorum. denilen şeyleri yapıyorum ama chrome'u kapatıp açınca yine eski haline dönüyor.

bu lanet şeyden nasıl kurtulabilirim? bi yardım ediverin be, kurtarın beni bu şeyden :(


 
combofix programını deneyebilirsin belki işe yarar


  • hayatbirfilm_basroldesensin  (13.07.14 14:02:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.