spartacus orucu bozar mı

ya çok sıkıldım spartacustan başka seçeneğim yok bu aq dizisi de çok müsehcen sahne barındırıyor ne diyonuz izliyim mi :(

Yok la izleme. Kadınlar tenisi falan olsa izlemem ben. Spartacus hiç izlenmez.

Ramazanda benim çarem yerli dizi oluyor.
  • aguilas negras  (13.07.14 04:38:28)
meraktan bir google da baktım da, sen yine iyisin "porno izlemek orucu bozar mı" türünden sorular mevcut. okumadım da cevapları izlerken ya da izledikten sonra boşalma mevzusu bile var, vay yavrum vay. velhasılıkelam elin tetikte olsun göt-baş çıkınca sardır derim rahat olmak için.

  • candanag  (13.07.14 04:43:08)
genelde bozmaz ama normalde de günah, yapmayın falan denmiş: www.mumsema.com
tabi olaylar başka yerlere kayıyorsa iş sakat. yok kendime hakim olurum diyorsan, normalde de böyle şeyler izlediğine göre (not that there is anything wrong with that) orucun sevabını azaltma vs. eğlence karşılaştırmasını yapacaksın. kısaca başka dizi yoksa izle (günahı boynuna).

  • acccra  (13.07.14 04:45:33)
kadina bakarken bosalmak orucu bozmaz demisti biri gecenlerde asdasdasdjn

www.radikal.com.tr
  • she was my baby  (13.07.14 04:46:13 ~ 04:47:00)
izlenmez hocam yazık etmeyin güzelim orucunuza. 15 gün daha sabredebilirsiniz. kablolu kanallardan uzak durun derim. içinde o tür sahne barındırmayan güzel diziler de bulursunuz rahatlıkla. birkaç örnek vereyim:
-breaking bad
-sherlock
-the walking dead
- lost, prison break izlemişsinizdir heralde, izlemediyseniz bunlar iyidir.
-person of interest
-luther
  • headbanger face rip  (13.07.14 04:49:37)
bu ara suits izliyorum, tavsiye ederim

  • cok iyi yol  (13.07.14 04:54:46)
orucu bozan şeyler yemek, içmek ve cinsel ilişkidir. kuran'da açıkça yazar. yok ben kuran'a güvenmiyorum diyorsan izleme.

  • loser blueser  (13.07.14 05:36:44)
olm ne adamsınız ya saçmalamayın. izleyin doya doya, kafayı mı yediniz?

  • tek terk  (13.07.14 10:22:17)
  • enkolaykullaniciadi  (13.07.14 10:33:28 ~ 10:34:28)
izleme.

  • sayns  (13.07.14 10:55:06)
Sadece izlersen bozulmaz.

Ama oructan bagimsiz olarak. Ciplak kadinlara hatta belki adamlara bakmak gunah puani olarak hanene yaziliyor.
  • ibomiu  (13.07.14 11:07:10)