5.1 Ses sistemi tavsiyeniz var mı ?

(git: 77755) buna istinaden yeni bir ses sistemi almak istiyorum.

detaylar şöyle;

*100-130 lira arasında olacak
*Uzaktan kumandalı olacak
*Hertürlü cihaza bağlanacak (Pc,dvd vs...)

sana ŞİDDETLE cambridge soundworks marka bi ses sistemi öneririm. eski modelleri o fiyata bulabilirsin. hatta 250-300 liraya mükemmel bi ses sistemi olan creative megaworks(cambridge soundoworks ün creative için ürettiği bi model) alıp 500W lık bi güçle kendinden geçebilirsin. ama bütçe o kadarsa dediğim gbi cambridge soundworks kolonları ara bul 2. ellerini pişman olmazsın.

  • rentts1  (25.06.09 15:05:54 ~ 15:11:01)
@rentts söylediğin markaya baktım biraz ama 2. eli bile söylediğim fiyatın üzerinde.

ilk 2 şık asıl önemli olan benim için. 3. şık o kadarda önemli değil ama olursa da tadından yenmez...
  • Carlito Brigante  (25.06.09 16:57:40 ~ 16:58:06)
logitech x540 iyidir, ucuzdur.

  • cnonefb  (25.06.09 17:13:17)
forum.donanimhaber.com
millet zamanında 200 liraya caanım seti kapmış. çok nadide parçalar bunlar tabi bulmak zor ama nette bulamazsan bit pazarı ya da spotculara da bakabilirsin. bi arkadaş 4+1 ini 30 lira gibi komik bi fiyata bulmuştu bi zamanlar. aklında olsun.

  • rentts1  (25.06.09 19:34:58)