yarınki maçta almanya'ya yüklü girilir mi?

kaybedersem koyabilecek bir parayı koyayım diyorum da, sizce oynanır mı almanya 90 dk'da işi bitirebilir mi? 2 oran fena değil gibi. parayı 2'ye katlama fırsatı cazip geliyor ama bilemedim götüm yemedi henüz. sizlerin de görüşünü alayım dedim.

kaybedersen seni sarsmayacak bir rakamla girebilirsin. takım olarak, arjantin açıkçası pek almanya kalibresinde değil.

ben 2-0 almanya alır diyorum.
  • zenithgeist  (12.07.14 15:55:24)
ilk yarı berabere 2.yarı üst arjantin alır kupayı

  • air  (12.07.14 15:56:14)
arjantine gir.

  • kutsalbok  (12.07.14 16:07:01)
o maçı arjantin'in 90 dakikada alması gibi bir ihtimal yok. hatta 120 dakikada alması gibi bir ihtimal de yok. alırsa ancak penaltılarla alır o da neuer faktöründen mütevellit bayağı zor.

asıl soru almanya uzatmalara kadar arjantin'i sikertebilir mi, sikertemez mi? ben de çok büyük bir ikilemdeyim.

sanırım almanya'ya fişekleyeceğim. ms1'in dışında tahminlerim; h1, 1/1 ya da 0/1.
  • papillon7  (12.07.14 16:24:37)
son 1 saate kadar bekle kadroları gör,çok saçma sapan bir değişiklik olmazsa özellikle almanya kadrosunda yapıştır. mesut turnuvaya yeni ısındı,5 gün öncesine kadar takımın tek aksayan yeriydi belki de.

ya da canlı bahisten takımların oyununa bakıp ona göre de girebilirsin ilk 10 bekleyip ama sanırım iddaa'dan oynuyorsun.son olarak sadece messi ve lavezzinin ayağına bakan bir arjantinin oyunu hareketli oynamak isticeğini düşünmüyorum ben.
  • rudeboy  (12.07.14 16:59:08)