Kedim & Kadınlar (Capsli)

Bu arkadaş kadınlara salça oluyor sanırım. göğüslerine dokunuyor. sokuluyor falan. kendisi erkek. 3 aylık bir erkek. yani ben ne kadar yakınlaşmaya çalışırsam çalışayım, oynayayım edeyim sokulmuyor. Ama kadınlara kendi gidiyor. Cinsel bir durum mudur sizce? Yani bunu ayırt edebiliyorlar mı?

erkek kediler kadınlara daha düşkün oluyor evet.

benim kedi de erkek hayatta erkeğin olduğu odaya girmez bile.

içgüdüsel olarak başka erkeği bölgelerine tehdit olarak algılama, güç kavgası gibi bir şey sanırım.

kedim kısırlaştırıldıktan sonra da aynısı devam ediyor, cinsel ilgi olması imkansız gibi.

erkek kedi erkekleri pek sevmiyor ve bizdeki cinsiyeti ayırt edebiliyorlar diye okumuştum.
  • neferkitty  (11.07.14 09:10:23 ~ 09:32:02)
belki kokudan falan farkediyor olabilirler içgüdüsel olabilir.

  • basond  (11.07.14 09:11:21)
ayrıca memelere filan sokulur o daha yavru, anne şefkati arıyor :)

sıcak bulduğu yere kafayı sokarlar dkhgkjfg
benim kedi fular gibi boynumdan düşmez misal.

sana da zamanla alışır.
  • neferkitty  (11.07.14 09:13:38 ~ 09:14:31)
Benimki 3.5 aylık erkek sabah kalkar kalkmaz koşup beni kardeşimi yalamaya başlıyor. Annemle babama o kadar düşkün değil. Babamı hatta hiç yalamaz. Cinsiyet seçiyor hain.

  • Lim5  (11.07.14 09:17:39)
cinsel bir durum, tipinden belli.

  • nawres  (11.07.14 09:26:19)
Arkadasimin erkek kedisi vardi biraz iri yapili harika birsey. Ilk zamanlar bana hic yuz vermedi ama gide gele bana da yanasmaya sokulmaya basladi. Ben erkegim.

  • delifaruk  (11.07.14 09:30:01)