[]

steam'de farmville benzeri bir oyun var mı?

facebook'ta hepimizi bildirim ve haber manyağı yapan koskoca yaşlı başlı bir abimiz var. oyun haberleri falan haber kaynağından akıp gidiyor adeta.

biz de onun genç dostları olarak bir iki yorum yaptık şaka niyetine ama abimiz tabi biraz alındı. ben bu abimize steam'den bir oyun hediye etmek istiyorum. oynadığı oyun da farmville2 olduğu için ona benzesin istiyorum.


 
farm simulator 2013 falan alın adamı pcye mahkum edersiniz valla...

yada farm for your life dicem de o biraz daha küçük veletlere hitap ediyor

edit: farming diye tag varmış steamda asdsdadsadsas arayıp oradan bakın işte... sonra netten çakmasını indirisiniz farm simulatore de 50 dolar verenmi var tey allam ya
  • kilimanjaro  (10.07.14 03:00:34 ~ 03:02:50) 
19 gün daha açık bi bundle var içinde iki adet simulatör çiftlik oyunu bulunuyor ve 2.91€ düşünürseniz bu pakette işinize yarayabilir, hem sadece bir oyuna yüksek ücret vermektende daha cazip bir fiyata daha fazla oyun sahibi olmuş olur..

www.bundlestars.com
  • EkimBebesi  (10.07.14 03:42:28 ~ 03:49:55) 
Bundle çok sağlammış la.


  • sansli pipi  (10.07.14 03:48:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.