taksimden sabiha gökçene havataşla

akşam 19.50'de sabiha'da olabilmek için, akşam trafiği göz önünde bulundurulduğunda taksimden kaç servisine binmeliyim sizce?
sitede o vakitler şu seferler var diyor:
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30

valla asker izin dönüşü benim de aynı saatde uçağım vardı sanırım 17,30 ile gitmiştim ama yetişememiştim.bence metrobüs ile uzunçayır sonra otobüs yap. o saatlerde illa ki trafik olucak boşuna sterse gitme.

  • high hopes of the sozluk  (09.07.14 20:17:40)
bu mantıkla kadıköy-kartal metro ordan da "bir yolu bulunur elbet"nolu iett de yapılabilir de işte zaten işten çıkıp mecidiyeköyden ulaşmam lazım sabihaya indi bindi yapmak daha zor. erken çıkıp tek vasıta daha hoş geliyor :/

  • shubulubapshubaptishaluva  (09.07.14 20:21:13)
yani ben kendi açımdan düşünmüşüm biraz tabi senin mevki önemli olan elinde valizlerle falan haklısın.ama erken çıksan iyi edersin sonun benim gibi olmasın

  • high hopes of the sozluk  (09.07.14 20:23:34)
kadıköyden direk otobüse bin e11 mi ne idi. metro sonunda götüren otobüs saati az.

  • skayas  (09.07.14 20:54:45)
Ben olsam 16:30'a binerdim. Cok erken varirsam da kahve icip bi seler okuyip vakit gecirilir yani gecirilmaz değil.

  • nereye bu gidis  (09.07.14 21:23:30)
genşler işten erken çıkıp gidicem. çok da erken çıkamam ama haliyle. kadıköy e 11 işi en yalanı bu sebeple. taksim servisi sonuçta köprüyü geçtikten sonra kafası rahat bir hat

  • shubulubapshubaptishaluva  (09.07.14 21:48:02)
Metrobüsle uzunçayır, 15 dk, uzunçayırdan minibüsle kozyatağı havaş 10 dk, havaş sabiha max 1 saat, 1,5 saatte gidilebilir. Tek zayıf halka havaşın takılması olur

  • nightwalkerg  (10.07.14 02:53:44)