Steam Family Sharing

Şimdi ben ve kardeşim bilgisayarlarımızı sync ettik ve aile şeysine ekledik ama birbirimizin kütüphanelerini hala göremiyoruz. Tüm oyunlara erişim izni de verildi. Nasıl oluyor ki bu iş anlamadım?

Allah rızası için biri açıklasın 3 gündür ben de bununla uğraşıyorum.

  • Tutesh  (09.07.14 16:26:36)
kendi bilgisayarindan kardesinin account'uyla sign in olup o bilgisayari family sharing'e ekleyeceksin, aynisini diger tarafta da yapacaksin.. daha sonra kardesin online degil iken sen ya da sen online degilken kardesin, birbirinizin oyunlarini indirip oynayabileceksiniz.. tum oyunlara izin verildi olayi family sharing icin degil family filter gibi bi sey icin.. ayni menude olduklari icin karistirmis olabilirsiniz.. eger yapamazsaniz aksam eve gittigimde daha ayrintili aciklayabilirim saniyorum ki..

family sharing icin secemiyorsun yani bu oyunlara erisebilsin vs diye tum library'yi paylasiyor..

edit: boyle bi guide yapmislar mesela
www.howtogeek.com
  • buzzlightyear  (09.07.14 16:32:06 ~ 16:33:08)
hee oyun oynamasa bile steam account'unun açık olmaması gerekiyor yani? İşin garibi o bendekileri görebiliyor ben ondakileri göremiyorum.

  • shejia  (09.07.14 16:39:43)
oyunun sahibi login oldugunda diger kisiye 5 dakika sure veriliyor oyunu satin al ya da sakla ve cik gibisinden..

tamamen ayni sekilde ayarladiysaniz olmasi lazim.. olmuyorsa iki tarafta da steam'i kapatip acmayi ya da beta kullaniyosaniz kullanmamayi(ya da kullanmiyorsaniz kullanmayi) deneyin..
  • buzzlightyear  (09.07.14 16:47:29 ~ 16:47:52)