akşam yemeğine ne yapayım?

duyurunun vedat milor'ları;
şöyle sulu bir şey olsun lütfen. herhangi bir şey söyleyebilirsiniz yapabilirim.
sevgiler

edit: 3 kişi orucuz ve göze de hitap eden bir şey de hoş olabilir :)

zeytinyağlı taze fasulye. yanına da cacık

  • sta  (08.07.14 16:41:14)
izmir köfte

  • sforza  (08.07.14 16:44:51)
dünya kupası kapsamında kosta rika yemeği olan pastel del choclo yaptım. süper oldu

dondurulmuş mısır alınır, tavuk göğsü alınır.
tavuk göğsü soğanla sotelenir. mısırlar rondodan geçirilir.
tavada mısır, süt, damak zevkine göre şeker pişirilir. aşırı olmamak kaydıyla püre kıvamına getirilir.

bi kaba önce tavuk soteler, sonra mısır püresi konur. fırında üzeri kızarıncaya kadar pişirilir
afiyet olsun
  • la noix  (08.07.14 16:51:13)
-mantar çorbası
-karnıyarık (sosu filan fazla olsun ki ekmek de banabilin)
-pilav.

ımmmmmm. ne güzel olurdu ya :)
  • m e b  (08.07.14 16:54:50)
fırında tavuk ve barbunya pilaki ve yoğurtlu semizotu

  • icemint  (08.07.14 16:57:14)
mercimek çorbası, havuçlu, biberli, domatesli tavuk sote, makarna.

bir de vedat bey'in soyadı milör değil, milor. zamanında ntv'de yanlış yazmışlar bir kere oradan kalmış öyle. :)

www.hurriyet.com.tr

linkteki röportajında yazıyor.
  • i was made for you  (08.07.14 16:58:32)
Yogurt corbasi
firinda sebzeli tavuk
yogurt salata
  • cecilia  (08.07.14 16:58:48)
suluköfte.

yoğurt terbiyeli yaparsanız yoğurt ve nane midenizi ferahlatacaktır.
  • balik kraker  (08.07.14 17:01:15)
Tavuk Tikka Masala

  • heritage  (08.07.14 17:02:17)
beğendili kebap yap ben ondan yapcam. susuz kaldığın için sulu yemek istiyon ama beğendi de çok iyi gidiyo.

ya da tepsi mantı, onu da dün yedim.

ay çok acıktım ya, duyurunun takibindeyim.
  • seksen9  (08.07.14 17:04:30)
kuru patlıcan dolması

  • them bones  (08.07.14 17:30:03)