kadınlar internet kullanmayı ne kadar biliyorlar

şimdi kadınlara yönelik bir blog açıyorum ben. üst kısımda menüler için yer kalmadı menülerin yanında bir de anasayfa butonu var. logoya tıklayınca da anasayfaya gidiyor. acaba kadınlar akıl edebilirler mi logoya basmayı? anasayfa yazısını kaldırayım mı? bir de iletişim yazmıyor bir mektup işareti var ona basıp iletişim sayfasına geliyorlar bu da sıkıntı çıkarmaz umarım? bulamayanlar olur mu?

lütfen yanlış anlaşılmasın bu yazıda kadınları aşağılama vs. yoktur.

Valla gayet aşağılama var gibi duruyo da neyse büyütemiycem. Şahsen ben .na bile koyarım diycem bu da olmiycak. Anlarız kardeş dert etme.

  • pandispanya  (08.07.14 11:24:42)
(bkz: sen site açma ulan ayı) bahınız bile verebiliyom

  • shiranai  (08.07.14 11:26:23 ~ 11:26:38)
Derdimi anlatacak kadar internet kullanıyorum, o da derdim büyük değilse.

Mektup işareti daha kolay gibi. Logonun üstüne mouse'la gidince parmak çıkıyorsa "Aaa, parmak çıktı" diye sevinçten tıklayabilirim. Onu da ilkinde göremeyen 5-6.da görür artık.
  • aychovsky  (08.07.14 11:27:35)
bir işimiz için web sitesi tasarlatmıstık,ana sayfa yazısı yazmadan logoya basarak yönlendirmede sorun olacagını düşünmedik.
bir erkek arkadasıma gönderdim site nasıl diye,bunun ana sayfa tusu nerde diye baya aramış.

not:kadınım.

benim için sorun olmaz ama erkek kadın farketmeksizin bazı insanlar için sorun olabiliyor sanıyorum.
  • demoniclewinsky  (08.07.14 11:28:29)
Logo riskli, hedef kitlenizi bilmiyorum fakat mesela benim annem logoya basmazdi ama mektuba basardi muhtemelen. Onun disinde 18-35 arasi kitleyi hedef aliyorsaniz en az sizin kadar biliyor cogu.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (08.07.14 11:28:53)
bacılar oltaya gelmeyin abi özel mesaj atıyo

  • shiranai  (08.07.14 11:31:01)
çok iyi bir internet kullanıcısıyım ama dünyanın en iyi web tasarımı da olsa açık ve net sekme ismi yazmayan websitelerinden nefret ederim.

  • neferkitty  (08.07.14 11:31:23)
www.kadinlarkulubu.com

burayı kullanan 500 binden fazla aktif kadın var her sosyal kesimden. bi bak hesap et. bunu kullanan blogu mu kullanamayacak?
  • shiranai  (08.07.14 11:33:07)
anasayfanıza giden görünür bir link bulunmasında fayda var sitenizde.
erkek - kadın fark etmez.
iletişim için mektup işareti yeterli.
  • icemint  (08.07.14 11:38:28)
internet ne demek? bilmiyorum, ilk kez duyuyorum. bir de kullanmak demişsin, kullanılabilen bişey demek ki, nasıl kullanılıyor? bilen arkadaşlar anlatsın çok merak ettim. tarifine göre enteresan bişeye benziyor.

  • rock n roll  (08.07.14 11:42:41)
erkeğim.
duyurunun mobil şeysinde logoya tıklıyorum, ana sayfaya gitmiyor, bir türlü ana sayfaya dönemiyorum.
yardımcı olabilir misiniz?
  • yalnux  (08.07.14 11:56:59)
baştan aşağı aşağılamışsın kadınları, bir de aşağılama yok demişsin. bi git allasen.

bir kadın olarak gayet de kullanabiliyorum interneti, torrent indirip format da atabiliyorum. böyle saçma sorulara da ya ben neyse....
  • devilred  (08.07.14 11:59:10)
soru komik. cevaplar komik :)

bişe olmaz rahat ol
  • dafuq  (08.07.14 11:59:43)
@Yalnux Duyurunun mobilinde uzun süre logoya basıp aç deyince oluyor.
Bak sorunları bile çözebiliyorum.

  • Lim5  (08.07.14 12:00:19)
2-3 sene önce babannem sorduydu "internet ne demek" diye, cevap veremediydim bi türlü. karı olduğumdanmış. sahi, biri interneti babanneye anlatır gibi anlatsa ya?

  • shiranai  (08.07.14 12:04:07)