audi a4 kullananlar ya da kullanmış olanlar

araba hakkındaki tecrübelerinizi paylaşır mısınız? ikinci el almak istiyorum, 40.000 civarı bir fiyatı karşılayabilirim.

çok ağır, çok yakıyo, adı var şekli yok. arkadaşta var, tavsiye etmem.

  • hasmetizm  (07.07.14 22:44:18)
%100 tavsiye ederim. a4 1.6 dizel fakat gayet atak, bir ağırlığını görmedim. öte yandan yol tutuşu şahaneli.

  • whatsup  (07.07.14 22:44:24 ~ 22:46:18)
araba ağır motoru hafif kalıyor. 1.8 alırsan olabilir.

Bence auidiler a5 a6'dan başlıyor.
  • gkn  (07.07.14 22:45:18)
şimdi kararsız kaldım, aynı fiyata başka öneriniz var mı?

  • cok iyi yol  (07.07.14 22:49:41)
honda civic :)

  • whatsup  (07.07.14 22:50:24)
yok mu aynı fiyata sedan önerisi olan :)

  • cok iyi yol  (07.07.14 22:55:02)
yeni nesilleri çok yakmıyor hatta az bile yakıyor,
senin almayı düşündüğü 2006 model falan olduğunu varsayarsak onun benzinlisi özellikle fena yakmıyor, fakat o fiyata alacağın araçların bir çogundan daha donanımlı. o senelerde olanların şanzuman ve saçma gelebilir ön cam motorlarında kronik sorun var eğer eski sahibi servis tarafından çagırılmadı yada bunu kaale almadıysa sorun.

diğer taraftan çok güzel bir yol tutuşu var, ilk kalkış anı biraz yavaş olsa bile ondan sonra efsane hızlanabiliyor konforlu hatta benim şu an kullandığım (2012) den daha konforluydu.
ama alacağın muhtemelen çok kullanılmış olacak eski sahipleri nasıl kullanıldı bilemeyeceksin ve araç sorun çıkartırsa ağlatır onu diyeyim. eğer temiz kullanılan bakımlarını iyi yapıldığına emin olduğun araç bulursan düşünebilirsin.
  • exodia  (07.07.14 23:33:06)
vw'ler bence o fiyat aralığı için çok uygun. passat veya golf

  • take me rufee2  (07.07.14 23:36:49)