Taksim, İstiklal Caddesini Bilenler

Yarın Taksim İstiklal Caddesi'ndeki Aksigorta şirketine gideceğim. Şu haritadaki yere;
esenler otogardan nasıl giderim? metro ile direkt gidebiliyor muyum?

i.imgur.com

o bi kere istiklal caddesi değil bildiğin kabataş.

yapman gereken otogar metrodan zeytinburnunda inip zeytinburnu-kabataş tramvayına binmek ve kabataş da inmek.
  • neo  (07.07.14 22:13:12)
Kabataş'tan findikliya doğru azcik yuruyeceksiniz. Meclis-i Mebusan Caddesi orası galiba.

  • nereye bu gidis  (07.07.14 22:14:59)
neo+1 istiklale çok uzak

Hatta kabataş biraz uzak kalır fındıklıda in tam karşında zaten
  • gkn  (07.07.14 22:15:15)
E telefondaki kadın taksim meydandan istiklal caddessine gir, ilk kilisenin oradaki sokağa gir gibisindn bişeyler söyledi. başka bir ksigorta mı orası acaba.

  • denizaya  (07.07.14 22:26:52)
Bak sen neo'nun dediğini yap, aksigortadaki kadın telefonda öle tarif ediyor. Fındıklı'da demiyorda, istiklaldeyiz diyor beyoğlu'dayız diyor daha havalı olduğu için.

Aksigorta'ya gideceksen zeytinburnunda in kabataşa giden tramwaya bin. fındıklıda in karşında.

İstiklalden insen de olur ama yokuş aşağı ve uzak, bi de sıcakta hiç çekilmez
  • gkn  (07.07.14 22:29:59 ~ 22:42:58)
orası fındıklıda sanırım esenlerden metroya binin aksaray durağından tramvaya aktarma yapın fındıklı durağında inip ordan gidin. taksime geçip fındıklıya geçmekten daha mantıklı olur.

  • pamuk helvalar cebe  (07.07.14 22:34:26)