Otobüs yolculugunda dinlemelik listening parçası

Sabahları 1 saat yolculuk yapıom da ölü geçmesin o vakit diye mp3ten bişe dinliim diyorum. Listeningim pek iyi değil o gelişir hem.

Ne dinliim? Müzik dinliip lyrics i mi çıkarayım? Düz metin olsa daha iyi olur sanki?

Var mı fikri olan?

www.bbc.co.uk gibi listening mp3 leri bulabileceğin güzel siteler var,

  • candanag  (07.07.14 21:51:27)
bbc 4'un arkası yarınları var bir süre sonra konu içine çekiyor zaten seni,tavsiye ederim.

  • patates baskı  (07.07.14 21:51:37)
dokunmalık reading var ama dinlemelik listening :/

  • rakicandir  (07.07.14 21:51:59)
@candanag ya bunu biliyorum da şu en baştaki bbc learning english blablabla kısmına ayar oluyorum. 1dkkalık kayıt 10sn sürüyo giriş kısmı

@patates anlamadım ya bbc 4 arkası ney?

@rakican seni de anlamadım:/
  • akşemsettin  (07.07.14 21:59:10)
sesli ebook indirsen?

  • sen git ben geliyorum  (07.07.14 22:09:00)
şu abinin podcastlerini tavsiye ederim:

teacherluke.co.uk

bu arada "arkası yarın" dediği radyo tiyatrosu gibi bişeydir. eskiden dinlerdik, bunlar bittiğinde "arkası yarın" derlerdi galiba ya da kuşağın adı oydu galiba.
  • kül  (07.07.14 22:27:39)
sesli dizi demek yani podcast şu adresten download edilebiliyor.

www.bbc.co.uk
  • patates baskı  (07.07.14 22:28:36)
Bbc dekilerin textleri de var mı?

  • akşemsettin  (07.07.14 22:54:15)