How i met your mother'da türklerin kıllı olduğuna yönelik dialoglar

Robin birkeresinde türk lezbiyenlerin kıllı olduğunu söylemişti ve başka bir bölümde de türklerin koltukaltı kıllarına gönderme yaptılar :D yurtdışında türkler kıllı olarak mı tanınıyor olay nedir tam olarak?

evet barbar olarak tanınıyoruz.

  • acukali ekmek  (07.07.14 19:20:21)
yerine gore hic taninmayabiliyoruz ama taniyanlar killi biliyor evet, normal degil mi killiyiz hocam :)

  • babamasoliimbananickaldirsin  (07.07.14 19:23:07)
abi birbirimizi kandırmayalım. değil miyiz? kızlarımızın kolu yanağı, erkeklerimizin sırtı göbeği kıllı birçoğumuzda. bunun tekkaşları, göğüs sakal ayrımı olmayanları var. kandırmayalım birbirimizi.

tamam hepimiz değiliz tabii ama sayılar fazla. bir de saçlar kıllar çoğu avrupa ülkesindeki gibi sarı değil siyah olunca daha çok dikkat çekiyor.
  • nawar  (07.07.14 19:26:05)
şu koltukaltı kılı olayına bi uyuzum ben ya, gavurlar bu konuda daha az titiz değil mi ya? bana mı öyle geliyor. adamlar koltukaltı kıllarını doğru düzgün traş etmiyor öyle ortada gezerken utanmıyor. bizim erkekler dikkat ediyor buna genelde. haksız mıyım?

he ama kıllı olduğumuz doğru bak.:/
  • mutevazi  (07.07.14 19:30:03)
(bkz: kolu kıllı türk kızı) güzel bir gönderme.

bu arada senin benim hatuna da laf atıyorlar .
  • jakopapagan  (07.07.14 19:32:42)
@mutevazi koltukalti kili olayi turkiye'de tabu. Bir cok insan aliyor ama yurtdisinda almiyorlar evet, ama temizligi duzgun yapildigi zaman koltukalti kili kotu bir sey degil. Turkiye'de kizlar iggraanc diyor ama gayet normal bir sey kuzey amerika'da ve avrupa'da mesela. iklim de onemli tabi adana'nin sicaginda o killar dus aldiktan 2 3 saat sonra kokmaya baslayabilir :)

  • babamasoliimbananickaldirsin  (07.07.14 19:33:16)