Neler ile meşgulsünüz bu aralar ?

Merhaba güzel ekşiduyuru ailesi,

Neler yapıyorsunuz genel olarak ?

1. Çalışıyor musunuz ? çalışıyorsanız, nerede, ne olarak ?
2. Yaz okulunuz mu var ?
3. Kursa mı gidiyorsunuz ?
4. Tatilde misiniz ?
5. Yoksa benim gibi evde iftarı mı bekliyorsunuz ? :)
6. Farklı bir şey ?

iftara kadar olan vaktin hızlı geçmesi dileğiyle, iyi akşamlar.

1. çalışıyorum, mühendisim
2. yok
3. hayır
4. cuma günü çıkıyorum kısmetse
5. iftarı beklemiyorum
6. yok
  • mr.goodcat  (07.07.14 18:13:10)
1. kendi turizm ve org şirketim var.
2.yok
3.yok
4.yok
5. bu aralar evet
6. işler kesat.. mevsimlik işçi gibi boşum. fırsat oldukça 2015 a yönelik girişimlerde bulunuyorum
  • monreve  (07.07.14 18:14:49)
1. çalışıyorum, mühendisim
2. o da var ama online dersler
3. hayır
4. cuma günü çıkıyorum kesin.
5. hayır
6. yok
  • serafettinn  (07.07.14 18:15:39)
kendimle meşgulüm
okadar yoğun bir işim var ondan vakit ayırıp kendimi tanımaya çalışıyorum
niye devamlı hüüznlüyüm mniye durmadan yüzüm asık ne istiyorum gibisinden
  • john  (07.07.14 18:16:08)
1 calisiyorum
2 yok
3 yok
3 Bayramda insaallah
5 Beklemiyorum, oruc degilim.
6 Kurban bayrami icin program dusunuyorum. Ramazan bayramindaki gezi planini netlestirmem lazim o var gundemimde. Onumuzdeki sene uzaktan egitim bilgisayar muh. okusam mi diye dusunuyorum zevk icin.
  • delifaruk  (07.07.14 18:16:23 ~ 18:19:28)
1. Çalışıyorum, medyada.
2. Hayır.
3. Hayır.
4. Bir hafta çıktım, ağustos sonu yine gidicem bir hafta.
5. Oruç tutmuyorum, ağız kuruluğu yapıyor bendeç
6. Geç oldu ama GTA V aldım geçen hafta, ona sardım fena şekilde eşek kadar da adamım.
  • prompter  (07.07.14 18:17:23)
1. Çalışıyorum. Evden çalışıyorum. Kitap yazıyorum. 2. Yaz okulum yok. 3. Kursa gitmiyorum. 4. Tatilde değilim. 5. İftarı beklemiyorum. 6. Diş tellerim var bir aydır. Alışmaya çalışıyorum. Otuzundan sonra da oluyor bu meret, bu yola girecek insanlar çekinmesinler.

  • kalemdefter  (07.07.14 18:18:28)
1.iş ve ev arıyorum(ki hala aramadım)
2.monte kristonun son 170 sayfasını bitirmeye çalışıyorum
3.ingilizce çalışıyorum
4.ders çalışıyorum
5.özel ders veriyorum
  • rakicandir  (07.07.14 18:32:34)
çalışmıyorum, işim gücüm kursum okulum hiç bir kuruma bağlılığım yok. bütün gün evde iftarı bekliyorum. arada şarkı sözü çevirip alışveriş paramı çıkarıyorum.

  • tolga asp  (07.07.14 18:36:53)
1- hayır.
2- yok.
3- evet. ama haftasonları gidiyorum, geriye kalan beş gün boş.
4- hayır, bitirdim tatil hakkımı.
5- evet. iftarı bekliyorum uyuşuk halimle.
6- açken ders çalışamam huzursuz oluyorum. saçma sapan bilgisayar başında geçiriyorum tüm zamanı şimdi olduğu gibi. halbuki dile abanmam lazım.

dileğinin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi akşamlar.
  • uzunuzunilgi  (07.07.14 18:51:39)
yatiyom. dunya kupasi ve the international'la mesguluz bu yaz.

  • pescador  (07.07.14 19:23:31)