4. Levent'ten ev alalım mı?

4. Levent, Emniyetevleri'nde bir daire bulduk. Sapphire'e/metroya 400 metre (5 dakika) uzaklıkta, aha lokasyonu da burada:

www.google.com!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0

Evi çok beğendik. Apartman yeni zaten, kimse kalmamış dairede daha. İşimize falan çok uygun yeri. Kirada kaldığımız muhitimiz daha iyi ama orada da bir sıkıntı çarpmadı gözümüze.

Size sorum şu; oralarda ev satın almanın bir sıkıntısı olabilir mi bizim görmediğimiz? Emlakçılar falan hep iyi konuşuyor da onlara güven olmaz. Mesela "İstanbul'da emlak balonu patlayacak" muhabbeti dönüyor, bu kadar merkezi bir bölgede durum ne olur? Böyle bir evin değeri her sene %20 artar gibime geliyor ama yanılıyor muyum? Olumlu ya da olumsuz tüm tavsiyelerinizi esirgemeyin lütfen.

begendiyseniz alin hacit,

her sene %20 artar ama maaslar kazanclar %20 artmadigi icin, satamazsiniz, balon patlar.

ha koc-sabanci ailesi gelir benim evimi alir derseniz o baska.
  • she was my baby  (07.07.14 00:00:04)
kiraya vermek istesen ev bos kalmaz, zira bu civarda ogrenciler baya fazla (ogrenciyken ciktim simdiki evime, kendimden biliyorum)

her turlu alinir bence
  • buzzlightyear  (07.07.14 00:03:05)
Fiyat ve mt2 ne kadar

  • hurma  (07.07.14 00:05:38)
290 bin tl'lik olan mı 200 binlik mi?

yalnız burası 4 levent değil, kağıthane.
  • naelektrisan  (07.07.14 00:05:48 ~ 00:07:18)
yeri güzelmiş. alınabilir bence

  • take me rufee2  (07.07.14 01:16:11)
bahsedilen sokağın 500 metre civarında oturuyorum,

aile yaşamaz orada, her taraf garip adam dolu. şeriatçısı, ulusalcısı, kızıl tugaycısı, filistinlisi garip yer. ağırlıklı bekar bankacı ve öğrenci kiracı ve zamanında gecekonducu sonradan görme ev sahibi dolu. muhit garip ancak kiraya 1300-1500 arası gidiyor kiralar lokasyondan dolayı 3+1'lerde, beyaz yakalı kiracı çok fazla. 250,000'den aşağıya bulduysanız kaçırmayın. Emlak balonu patlasa da lokasyondan dolayı zararınız olmaz, her yere aşırı yakın.
  • homo sapiens gotgobekus  (07.07.14 01:21:40 ~ 01:31:01)