Yemeği zevk için yiyen

Yemekten sonra bir orta kahve içen, kahve içerken yanında puro yada sigara yakan
Bi iki kitap sohbeti yapabilen, bir kadeh rakı bile içerken mutlaka bir türk sanat müziği dinleyen
(Müzeyyen senar dinliyorsa tadından yenmez) insanlarımız var demi hala tükenmediler

babam var lazımsa yolliyim.

  • alice practice  (06.07.14 22:06:34)
plaza çalışanı tarifi olmuş. ilk cümleyi yapmayan plaza elemanı yok gibi(purosuz tabii ki). ikinci cümleyi de göstermelik olarak yapan çok. yoğun sağlam içerik manasında diyorsan, ben görmedim.

ev için diyorsan, onlar tükendi tükenecek.
  • uykusunu yakalayan adam  (06.07.14 22:07:10 ~ 22:09:56)
Ben varım galiba. Rakı içmiyor olsam da bazı insanlar için rakı neyse benim için de sigara o öneme sahip. 3-4 haftadır sağlık sorunlarımdan dolayı doğru düzgün sigara içemiyorum diye 1 kere bile açıp türkü dinlemedim. İlk tenha kafayla sigara içeceğim günü bekliyorum türkülere geri dönüş yapabilmek için.

Ayrıca çay olmadan da çok sigara içmem.

İşte ameliyattan sonra ara verdiğim sigara içimlerine de cuma günü iftar sonrası sigarasıyla başladım. Bunlar güzel şeyler.
  • aguilas negras  (06.07.14 22:08:01)
Biz burdayız gitmeyiz, ülkemizi bekleriz.

  • pandispanya  (06.07.14 22:09:56)
yok, yemeği vedat milorumsu entel kuntel yeni yetme post modernist pasifist vegantrik gomonüstler gibi keyif için yemem. tamamen fiziksel ihtiyaç olduğu için yerim. o yüzden tuz biber miber de dökmem. üzerine de suyumu içerim o kadar.

  • baldur  (06.07.14 22:11:48)
ben varım. açlıktan gebersem sevmediğim yemeği yiyemem. tuzu, baharatı istediğim gibi değilse yiyemem. puro sevmem, nargile tercihimdir. türk sanat müziği demişsin, müzeyyen senar demişsin, bırak yemek sonrasını, gece yarısı öylesine açıp dinleyip kendi kendime efkarlandığım dahi oluyor mal mal. bir de rakıyı içmesini sevmem kokusunun hastasıyım.

  • shubulubapshubaptishaluva  (06.07.14 22:17:49)
puro sigara yok ama nargile olur mu? kabulünse buradayım.
ama bakma yaşım genç, orta yaş sanıp hayal kırıklığına uğrama.

  • uzunuzunilgi  (06.07.14 23:50:08)
bi arkadasim bana zarf atiyo sandim cidden.

  • antihero  (07.07.14 02:13:07)
sigara yok da hani kahve ille olsun denmez yapılırsa hayır denmez. ama çay isterse alakasız bi yemek olsun o çay illaki demlenir ve içilir hani bizde en ama en önemli olay çay.

ben kahveyi pek aramadığımdan olsa gerek.

nescafe varsa içerim ama kola varsa bayılırım.

ve söylediğin olaydan tükenmeyen insanlar cidden var. görmedim ama illaki kahve isteyen aile dostumuz var.
  • indescribable  (07.07.14 02:24:02)
viski, rock-caz, kahve sade.
pls ltf tsk.

  • yalnux  (07.07.14 02:28:33 ~ 02:29:39)
var var. ben mesela.

  • bradshaw  (07.07.14 09:52:20)
Keyif için yediğim zamanlar da oluyor ama sigara içmem. Rakı-Kimseye Etmem Şikayet/Olmaz İlaç Sine-i Sad Pareme olur, bira-Mötley Crüe olur, viski-Celtas Cordos olur, şarap-Francisco Tárrega/Edith Piaf olur, şalgam-Hasan Dağı olur, kahve-Mahur Saz Semaisi olur, Absinth-Usher olur; içine kendimi de eklersem daha da süper olur.

  • aychovsky  (07.07.14 10:03:48 ~ 10:07:09)
henüs tükenmemişiz ya,iyi:)

  • karamell  (07.07.14 10:23:17)
tükenmemiş olmak güzel :)

  • john  (07.07.14 10:26:23)