phelps nasıl oluyor da ölmüyor günde 12 bin kalori alıp?

ya adam yüzücü tamam da, yahu istediğin kadar yüz. 3 günde 36 bin kalori alıyorsun. hangi yüzme, hangi fiziksel aktivite eritiyor ki bunu? ayrıca herif günde 1 kilo makarna, çikolatalı mayonezli şekerli bissürü şey yiyormuş, enerji içeceği içiyormuş falan.

bu insan azmanı 10 sene sonra nalları dikmez mi böyle? olm çok acayip, bi insan günde nasıl 12 bin kalorilik şey yiyebilir yahu?

Yüzme eritir hacı.

  • roket adam  (06.07.14 17:59:35)
@roket adam, abi eritir ama 12 bin çok fazla değil mi? bir de zaza'nın dediği gibi bunun yarını var... ne bileyim bi hasta olsa 2 gün yüzemese bi şey olsa anında şişmez mi o kadar kaloriyle? muhakkak kendisi, diyetisyeni bi şeysi biliyodur bunları, adama öğreteceğimden değil de kendim merak ettiğimden soruyorum. insan gerçekten hayret ediyor.

bi de isterse 7/24 yüzsün, bu kadar çok enerji içeceği-reçel-şeker falan tüketen adam nasıl sağlıklı oluyo ki?
  • pescador  (06.07.14 18:08:12 ~ 18:08:47)