Penguen Desenli Çocuk Tişörtü Arıyorum

Bir arkadaşımın 2 yaşındaki oğlu, nerden, ne şekil olmuşsa penguenlere vurgun bi birey. Söylemesi ayıp bendeki penguen desenli tişörtü görünce rica etti, bize de bulabilir misin diye. Hayat eksenimden dolayı Taksim dışına çıkamayan biri olarak, aklıma burdan yardım istemek geldi. Şayet penguen desenli çocuk tişörtü görürseniz, bana koordinatlarını bildirir misiniz lütfen. Bir ufaklığı daha sevindirmek adına yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ediyoruz.
Okurlar için ispiyon adresi: pyroclusticflow@gmail.com

images.google.com.tr
bu adresden bı resım begenırsın..

www.patatesbaski.com.tr
bu adrese yuklersın yada baska bı tshirt uzerıne baskı yapan adrese..bu tur siteler cok fazla.. sonra resım uzerıne baskı yaparsın..

ha orjinal bişi yanı kendınden olan bişi arıyosan bıraz dolasman gerek cocuk magazalarını..

kanz , ceylan , bucuruk , mother care , falan filan gibi..
  • isott  (13.06.07 02:25:24)
www.tish-o.com.tr
bildiğim en iyilerinden.. baskı kısmının büyüklüğüne kadar ayarlanabiliyor.
ama 6-7 yaştan başlıyormuş sanırım, bebeğimiz de o kadar iri olamaz herhalde :)
belki baskı fotoğrafı olarak fikir verir en azından ..
  • jazzgrr  (13.06.07 11:09:34)
benim penguen fabrikam var

  • tiny axe  (13.06.07 14:07:02)