porno filmleri seviyor musunuz?

sorum ciddi. gerçekten merak ediyorum.

silikonla kafaları kadar memelere sahip olmuş, makyajı estetiği basmış basmış geçmiş kadınların; bu kadınlara malmış gibi davranan hödük erkeklerin oynadığı porno filmler hoşunuza gidiyor mu?

eğer bu tarz porno filmlerden haz etmiyorsanız ne tür filmler izliyorsunuz? daha romantik tarzda olanları mı, solo versiyonları mı tercih ediyorsunuz?

diğer cinsel yönelimlere sahip kişilerin de izledikleri tür pornolarda bu kriterleri değerlendirerek cevaplandırmaları rica olunur.

not: soru başta da dediğim gibi gayet ciddi biçimde sorulmuştur. gecenin bir vaktinde insanların porno filmlere olan yaklaşımını hepimiz merak edebiliriz bence.

not2: hepiniz porno izliyorsunuz, saklamanıza gerek yok.

kurgusu orijinal, hidden ya da amatör. çook uzun zamandır 'klasik' porno izlemiyorum.

  • japon askeri  (06.07.14 02:36:32)
sevmiyorum, sevmem de muhtemelen. yetkim olsa yasaklardım o derece nefret ediyorum hatta.

sonra neden mutsuz cinsel ilişkiler oluyo? bi arkadaşım sevgilisiyle ilk sevişmelerinden sonra zor seviştiler. nedeni ise adamın 'daha güzel bişey' beklemesi.
gerçeği yansıtmıyor, sanat değil, bi halta yaramıyor, ee? bulvar oku, kombi bozulmuş diye fantezi kur daha mantıklı örn: i.imgur.com

bi sorunu atlamışım, ne mi izliyorum? sevişirken sevgilimi izliyorum.
  • seksen9  (06.07.14 02:46:26 ~ 02:49:14)
karşı değilim. Şimdilik bunu söyleyebilirim sadece :)

  • oğlum çok zor lan  (06.07.14 02:47:23)
seviyorum. anlattığın tarzdaki pornoları ise kesinlikle izlemem. silikon ve gerçek meme rahatlıkla ayırt ediliyor zaten. silikon hiç hoş durmuyor. izlediğim filmlerde de erkekler kesinlikle hödük gibi davranmıyorlar aksine çok kibarlar. solo sevmiyorum, kendine kendine takılıyor öyle, sıkıcı geliyor. sırf gir çık filmleri de sevmem, başlangıçta iki taraf da giyinik olacak, yavaş yavaş aksiyona girecekler. aksiyon sırasında da diğer şeyler devam etmeli.

  • i was made for you  (06.07.14 02:51:29)
insanı seksten soğutur. iğreniyorum.

  • sayns  (06.07.14 02:52:20)
"hepiniz izliyorsunuz" değil, gerçekten izlemeyen insanlar var. ama sayıları az tabii.

yüz güzelliği takıntım olduğu için, öncelikli kriterim hatunun yüzünün güzel olması. erkek de çok önemli. fit olsun, babafingoyu çıkardığında saygıdan ayağa kalkalım. sonuçta kısa, "tüketmelik" bir eğlence. ve milyonlarcası var, istediğimizi seçebildiğimiz. eh, yüksek performans olsun di mi? :p

profesyonel olan ama bunu çok belli etmeyen videoları seviyorum. amatör falan sevmem. kocaman BRAZZERS logolu ya da sasha grey'li, alexis texas'lı pornoyu izlemem mesela. biliyom çünkü her gün seks yaparken gördüğümüz insanlar bunlar. ama ne bileyim şimdi bir paige turnah izlerim. hem taş gibi hem de öyle çok göz önünde olan, pavyon yıldızı gibi reklamlarda önümüze atlayan biri değil.

tür olarak YARIN YOKMUŞÇASINA SEKS'i severim. rough mu diyosunux hard mı diyosunuz, ondan. dediğim gibi, normal insanlar zaten sevişiyo. androidler nasıl yapıyo diye izliyorum ben. sevişmeli porno izlemek, kardeşim yanımda otururken onun fotoğrafına bakıp "çok özleidm be" demek gibi bi şey.

bakmayın böyle "sevişmek bizim işimiz" dediğime, seviştiğimden değil de yani normal insan şeyi diye

@proletarier, olm niye öyle diyosun kültürüyüm lan ben

edit: hastayım, yan yatıyor ve dolayısıyla yan yazıyorum. kelime hataları bundan kaynaklanıyor. tek elle yazdığımdan değil :(
  • pescador  (06.07.14 02:58:31 ~ 03:03:17)
Amatör

  • hurma  (06.07.14 03:02:08)
sevemiyorum, çok sahte. hele pro. şirketlerinkiler(brazzers vs vs) çok kötü.

  • doxanikee  (06.07.14 03:04:27)
uzmanlık alanımda soru gelmiş cevaplıyım bari.

ruh haline göre değişiyor hunharca bir sikişte izlemek isteyebiliyorum daha romantikli soft şeyler de. ha tarif ettiğin türde şeyleri tercih etmiyorum özellikle takip ettiğim yıldızlar (misal stoya) olmadıkça. daha çok avrupa menşeli ve sanal gerçekliğin içine girebileceğim türden şeyler örneğin genç çiftler gerçek yaşam amtosferi yapılmış işler. bu arada özellikle umumi sikiş (public sex) tabir ettiğimiz işlere de meyletmiş durumdayım. (:

siteleri mesaj atıyım mı?
  • Ufuk  (06.07.14 03:30:27)
görsel materyal önemli, isterse telefon kulübesinde halay çeksinler. porno filmi patlamış mısırla izlemiyoruz sonuçta, hikaye değil görüntü önemli.

  • vizdilva  (06.07.14 03:38:33)
Bayadır izlemedim ama izlerken amatör izliyordum. En gerçekçisi onlar. Oyunculardan biri en azından bana benzerse o zaman hoşuma gidiyor. Bana benzesimden kastım benim yaşlarıma yakın ve benzer vücut tipine sahip olduğum.

  • phoenixboy  (06.07.14 03:48:08)
plastik olan hiçbir şeyi sevmiyorum. cam4 iyidir o yüzden.

  • devilred  (06.07.14 04:04:48)
silikonla kafaları kadar memelere sahip olmuş, makyajı estetiği basmış basmış geçmiş kadınların; bu kadınlara malmış gibi davranan hödük erkeklerin oynadığı porno filmler hoşunuza gidiyor.

romantizm ile hiç işim olmadı. bazen amatör bazen hard kafama göre yani...
  • all girls dream  (06.07.14 04:17:52)
eskiden çok. artık hiç.

  • kmtetrfn  (06.07.14 04:50:37)
şu devirde porno izlemek kadar normal bişe yok bence...kaldıki milyonlarca alternatif sunan siteler varken "hiçbiri bana göre değil" demek biraz tuhaf kaçar :)

amatör ve hard videolar tercihimdir...o bahsettiğin videolardan gram zevk almıyorum...tabi direk sexten ziyade ön hazırlığın olması taraftarıyım...ki işin teknik kısmı da önemli :)
  • adanalıbeckham  (06.07.14 05:26:46)
Ben konulu seviyom.

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (06.07.14 06:01:26)
Eskiden çok izlerdim, üniversite zamanı. Sonra ayda bir iki gibi oldu. 1 senedir neredeyse hiç.

Soft seviyorum.
  • [silinmiş]  (06.07.14 07:46:16)
oynayanlar sevgisini katmamışsa izlemiyorum. para için yapılanını izlemiyorum. yaşasın webcam

  • i ve been mistreated  (06.07.14 08:04:57)
izlersem x-art izlerim o da nadiren.
(bkz: x-art)

  • klakie  (06.07.14 09:08:55 ~ 09:13:58)
Değişiyor ruh halime göre. Bazen dediğin gibi master/slave pornoları -gay- da izliyorum. Ama gay pornolarının hetero pornoları kadar yapay olduğunu düşünmüyorum. Genelde oynayan kişiler gerçekten birbirleriyle seksüel anlamda ilgileniyor oluyorlar ve etrafta sürekli mıymıy ses çıkartan veya çığlığıyla ortalığı yıkan aptal salak kız gibi bir figür olmuyor. Büyük porno firmaları dışında amatör insanların porno sektörüne girmesiyle daha doğal olan ama yine de profesyonal işler daha yoğunlukta gay sektöründe. O yüzden gayet izlenebiliyor. Asıl sevdiğim şey ise amatör. Sadece actionın göründüğü veya solo değil de yüzlerin göründüğü amatör.

  • evilinacloset  (06.07.14 09:28:19)
Amatörden başka bir şey izlemiyorum. Bahsettiğin tarzda filmleri hem komik hem aptalca buluyorum. Öyle seks mi olur amk.

  • trinitrotoluen  (06.07.14 10:06:41)
hentai seviyorum

  • YEŞİLTAŞ  (06.07.14 10:14:03)
Senin o bahsettiklerin abd yapimi profesyonel filmler. Bizim kulturumuzde boyle silikonlu filan komsular olmadigi icin ilgi cekici gelmiyor sanirim.

Ben
Genelde met-art kizlarinin oynadigi filmleri seviyorum. X-art mesela iyi ornek..

Arada cek kizlarinin oynadiklarini da tercih ediyorum.

Eskiden de moneytalks ya da bangbus izlerdim. Simdilerde kalmadi sanirim bunlar. Oyunculari kendilerine sirket kurdu muhtemel. Baska filmlerde denk geliyorum o 3 bacakli adamlara. Eglenceli olurdu..

Efukt var bak. Ama masturbasyon yapilmaz izlerken. Neden izliyorum bilmiyorum. Ara ara izlerim.
  • ibomiu  (06.07.14 11:17:08)
Backroom casting couch izlerdim bi ara ama genelde amatorler iyi oluyor. ama orda da turk izlemem gerci orda da bazen guzel seyler yakalayabiliyorsunuz ama her an bir tanidikla karsilasabilme duygusu cok fena.

  • condom kurşunu  (06.07.14 11:58:53)
Nefret ediyorum o tarz yapay porno filmlerden. Özele giricek biraz ama yazalım nedir yani. İLla izliceksem amatör kategorisine bakıyorum sdffg

  • roket adam  (06.07.14 13:21:18)
aynen amatör en iyisi.

  • spirit crusher  (06.07.14 13:30:21)
eskiden severdim ama gerçekleri tattıkça sevmez oldum. şaka lan şaka nerede aq. zaten porno da artık neredeyse hiç izlemiyorum.

  • baldur  (12.07.14 20:12:10)