Yurtdışından Bahis Oynamak?

Dünya kupası için Almanya'ya "şampiyon olur" oynamak istiyorum. İddaa ilk başta açmıştı ancak o treni kaçırdık, sanırım yurtdışı bahis siteleri 1'e 5-6 civarı bir oran verecektir. Çok yüklü olmasa da orta karar, kaybedersem beni üzmeyecek, kazanırsam da 3-5 birşeyler almamı sağlayacak bir miktar oynayacağım.

Bu tarz sitelere girişin tespiti mümkün mü, 3-5 kuruş için devletle papaz olmayalım? Mümkün değilse eğer, yasal herhangi bir sıkıntı yaşamadan, paramın üzerine de yatmayacak bir bahis sitesi arıyorum. Var mıdır önerileriniz?

iddaa açtığı bahisleri güncelliyor. yarın öbür yeni oranlar belli olur. sen onu bekle.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (06.07.14 00:10:42)
yari finaldeki takimin sampiyonluguna kosta rika falan olmadigi surece 5 oran vermezler hocam, 3 olursa takla atmak lazim.

yasal dedigin sadece iddaa oluyor... ben tempobet'te takiliyorum, memnunum. tavsiye ederim.

ama aklinda bulunsun, iddaa disinda herhangi bir firma paranin uzerine yatarsa adamlari ikna etmekten baska bir sey yapamazsin.
  • pescador  (06.07.14 00:28:26)
not olarak sunu da ekleyeyim, yabanci bahis siteleri parayi cevirmenizi isteyebilir. yani 1000 yatirip tek macla 3000 aldiktan sonra paranizi cekmeye calisirsaniz "kardes ne yapiyorsun sen?" diyebilirler.

mobilim, duzeltemedim onceki mesaji.
  • pescador  (06.07.14 00:30:08)
betsson iyidir oynayabilirsin hicbir sekilde paranin uzerine yatmaz.

ayrica yanlis bilgilendirme var duzelteyim hemen;

para cevirme durumu sadece bonuslarda var. 100 lira yatirdin diyelim sana da site 100 lira bonus verdi. adamlar diyoki ben bu parayi veriyorum ama once degerlendir bu parayi ve haket. sana belese vermiyorum diyo. o yuzden ben bonustan genelde uzak dururum. ama vurgun yapmak isteyenler icin guzel bi destek.
  • ko gotursun su seni  (06.07.14 09:38:44)
3,75 oran var.

  • baldur  (06.07.14 10:03:59)
iddaa da 3ten açmış.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (06.07.14 16:19:39)