Hiç hocaya gittiniz mi

Yada ailenizden giden varmı ?
Hoca bildiğimiz okuyan muska yazan hoca

gitmedim ama bir yakınım var o tip bir hoca olan.

  • m murphy  (05.07.14 21:01:56)
Biz evde muska falan bulmuştuk demek ki çevremizden giden birileri bize sokuşturmuş.

  • Lim5  (05.07.14 21:07:07)
benim var yakın çevremden baya

  • soykhan  (05.07.14 21:07:45)
birine kurşun döktürmüştüm, o zorla hocaya götürdü sonrasında. oturduk 3-5 ayet söyledi, kuran okudu, bişeyler dedi. kalktık

  • la noix  (05.07.14 21:09:10)
küçükken beni çağırmışlardı. büyü bozmaya. kadının evinde bana resimler gösterdi kase içinde. sonra birden kadına tüm battaniye ve yorganları buraya getir dedi. içinden 2 tane muska çıkmıştı. o an inanmıştım. ama şimdi değil

  • mayeskuel  (05.07.14 21:21:25)
Ben gitmedim de 13 sene önce bi hoca gelmişti bize misafirliğe, bana yıldızname baktı. O zamanlar anlattığı bir çok şeyi yaşadım sonra enterasandı.

  • Lola90  (05.07.14 21:31:26)
beni götürmüşlerdi bi defa.baktı suyla bişeyler yaptı nazar var dedi su verdi,gönderdi.

  • kullanıcıdeğilsenizkaydolmakçokkolay  (05.07.14 21:40:43)
hoca değildi ama seneler evvel sündüz diye oldukca inanclı gibi görünen bi kadına tarot falı bakmıstırdım. (duasız kart acmaz,meleklerden haber alırdı filan) dedğine göre petek dinçöze muska yapmıştı ünlü olması icin :o gecmiş 10 seneye baktıgımda kadının her dediginin cıktıgını gördüm. cok aradım ama bulamadım bi daha onu.nerdesin sündüüğğz :(

  • slalom  (05.07.14 21:40:43)
Hea. Define ararken.

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (05.07.14 21:42:05)
ben itikad etmem ama annemler arada gidiyor, arkadaşlarını filan götürüyorlar.
balatta salih diye bi adam. görür görmez tüm hikayeni en ince detayına kadar sıralıyormuş, isimler mekanlar dahil %100 isabet ile. çok merak ettim gidecektim de biraz ters bi adammış kesin papaz olurum diye gitmedim.

  • reverse engineer  (05.07.14 22:52:07)
Bir arkdasim gidiyordu zirt birt. Yok sunu bildi yok bunu soyledi, bizim karsi komsunun kiz kardesinin eltisinin damadinin adini bildi falan. Ama benim bir turlu inanasim gelmiyor. Bu kadar insana yalan soyluyorda diyemem ama yinede inanasim gelmiyor iste.

  • delifaruk  (05.07.14 23:08:14)