böbrek avı mı acaba

facebooktan hiç tanımadığım fakat aynı ilde üniversite okuduğumuz bi kız beni ekledi ve;
Ben uluslararası bir projede yer alıyorum. Kendi ekibimi kuruyorum size de bu fırsatı sunmak isterim
Biraz bahsedecek olursak reklam dizayn ve pazarlama alanları olmak üzere 3 departmandan oluşan bir ekip kuruyorum. Çalışma saatleri esnek tabi kazancınız sizin çalışmanıza bağlı olarak değişir. Tüm detayları konuşmak için yarın 19:00 da yüzyüze görüşmek için sizi programıma yazmak istiyorum sizin için de uygunsa?

internet siteleride;
www.megaholdings.org

buymuş.sizce böbrek avı mı bu. karşılan oldu mu daha önce böyle bişeyle

  • zam sampiyonu domates  (05.07.14 20:31:53 ~ 20:34:28)
1- contact kısmında yazan yerlere telefon et. açan olursa git.
2- senden para isterse ortaklık vs adı altında sakın verme. onun dışında bir şey olmaz.

  • sen git ben geliyorum  (05.07.14 20:33:21)
var böyle bir şey.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (05.07.14 20:33:48)
saadet zinciri. böbrek avı değil de keriz avı.

  • bira sisesi kapagi  (05.07.14 20:36:22)
keriz avı +1

bulaşma. sözlükteki entryleri oku yeter.
  • nodrap  (05.07.14 20:37:15)