[]

Çocuklarını döven hayvan komşu

Karşı apartmanda yaşayan bi' aile var. Şüpheleniyordum çocukları dövdüklerinden. Ben şehirde değilken, çocuğu sokak ortasında duvarlara çarpa çarpa dövmüş. Mahalleli tepki gösterince de onlara salça olmuşlar.

Vicdanım rahat değil, uykularım kaçıyor. Ne yapmalı bu aileye? Kime haber vermeli?


 
Polise vermeli, görüntü alabilirseniz savcılık da sanırım birşeyler yapar. Gerçi görüntü olsa kesin çözülür ses de olabilir belki.


  • prodeq  (05.07.14 12:10:00) 
Direk polise


  • mutantking  (05.07.14 12:12:24) 
Bir daha dışarıda dövebileceğini zannetmiyorum. Zaten görüntü alabilecek yakınlıkta ya da durumda olsam, kayıt almaktan daha farklı şeyler düşünürüm.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (05.07.14 12:26:47) 
Doğrudan kendiniz müdahale ederseniz çocuklar taraf değiştirir ve birlikte size saldırırlar.Çocuklar da yedikleri dayağın acısını sizden çıkarmış olur.İnanmazsanız deneyin.


  • labanon  (05.07.14 16:58:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.