[]

side-alanya-marmaris

bayramdan önce bu üç yerden birinde tatil yapmayı düşünüyoruz. sizce hangisi daha mantıklı bir seçim olur?
 
marmaris tabii ki.


  • yatagants  (05.07.14 09:55:46) 
Kim olduğunuza, ne beklediğinize bağlı. Erkekler olarak ipten kopmuşcasına barlara gidip eğlenmek istiyorsanız Marmaris. Öyle bi niyetiniz 'çok' yoksa, Alanya. Ha ben olsam, Side'ye gidip biraz kültürlenirdim, hazır apollon tapınağı giriş ücretleri de kalkmış.


  • pandispanya  (05.07.14 10:01:13) 
2-3 sap kop-kop tatili yapacaksanız marmaris rocks. ha rakipleriniz çok olacaktır çünkü tam bir apaçi yuvasına dönüyor azgın ingiliz kızları ve onları avlamaya çalışan gündüz garson gece kurtadam tiplerle.

marmarisin denizi de süper değildir,akyaka veya selimiye taraflarına gitmek gerekir güzel deniz için bu da altında araba demek.

klAsik bir tatil için (biraz deniz-biraz eğlence biraz kafa dinleme) ben alanya diyorum.

side hakkında bilgim yok ama yabancı arkadaşlarım beğenmişlerdi.
  • rudeboy  (05.07.14 14:40:18) 
Bu arada detaylı açmak gerekirse;

Marmaris-İçmeler denizi çok güzeldir, çok sıcakta olmaz, ancak eğlenicez derseniz 10 km ilerdeki marmarise gitmeniz gerekir.

Side denizi çok sıcak ve kumdur, genellikle öğleden sonra çok bulanıklaşır. Bir kaç tane işe yaramaz gece kulubu var, tarihi yerler gezersiniz.

Alanya içinde yukarıdaki yorumlar geçerli, ancak çoğunlukla denizle yerleşim arasından yol geçiyor ve çok alman dolu.
  • yatagants  (05.07.14 15:32:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.