Bilgeadam Cisco (CCNA, CCNP) Eğitimini Devretmek İstiyorum

Sistem eğitimi alırken bizlere bir kıyak geçerek cisco için ucuz ve ödeme kolaylığı olan bir kampanya hazırlamışlardı. Ben de kaydolmuştum. Ama şu an maddi olarak sıkıştığımdan dolayı bunu başka birisine devretmek istiyorum. Yetkililerle konuştum ve bana bunu önerdiler. Eğitimi devretme olanağı var. Eğer birisini bulamazsam bir şekilde bana kolaylık sağlayacaklar veya bilemiyorum işte.

ödeme planına gelince:
toplam fiyatı: 2.800ytl
Ben 400ytl'sini yatırdım. taksitleri şöyle devam etmekte:
haziran: 100ytl
temmuz: 100ytl
ağustos: 240ytl
eylül: 240ytl
ekim: 240ytl
kasım: 240ytl
aralık: 240ytl
ocak: 240ytl
şubat: 240ytl
mart: 240ytl
nisan: 280ytl

Eğitim takvimini bilgeadamla konuşarak karar verebiliyorsunuz.

Bu fiyata bu eğitim gerçekten çok uygun. Böyle bir düşüncesi olan varsa iyi bir fırsat olabilir.

Konular:
CCNA INTRO: Introduction to Cisco Networking Technologies
CCNA ICND: Interconnecting Cisco Networking Devices
CCNP BSCI: Building Scalable Cisco Internetworks
CCNP ISCW: Implementing Secure Converged Wide Area Networks
CCNP BCMSN: Building Cisco Multilayer Swtched Networks
CCNP ONT: Optimizing Converged Cisco Networks

Eğitim hakkında bilgi:
www.bilgeadam.com

Duyuruyu soru olarak açtım ki buradan da yazarsanız cevap vereyim diye. olay budur.

CCNA mevcut, devam ediliyor.
P'si şimdilik eksik kalacakmış, yeterliymiş, çok paraymış, bıdıbıdıymış.
ama sormadan edemeyeceğim, taksitlerin hakikaten biraz düşük değil mi, ben mi aya bölünce sapıttım yoksa?
birkaç arkadaştan daha cevap gelecek, umarım kurtarırız seni en kısa zamanda : )
  • jazzgrr  (13.06.07 10:59:57)
tüm taksitlendirmeyi yazdım şimdi. dediğim gibi özel bir durumdu bu. bir kerelik bizlere böyle bir kampanya yaptılar. yani bize sınıfça uygulandı. biz öğrencisi olduğumuz için de taksitlendirmede çok yardımcı oldular. böyle bir taksitlendirme o şekilde mümkün oldu.

teşekkürler, haberlerini bekleyeceğim.
  • cha  (13.06.07 12:08:00)
jazzgrr izmir'deymiş yalan oldu maalesef :( bilgeadam istanbul'da.

  • cha  (14.06.07 01:17:38)