Troll'ler çok üzülmüş

Kendilerine troll denmesine çok üzülmüş olacaklar ki, milletin sayfasındaki "troll" düğmesi "engelle" olarak değişmiş.

Bu küçük ama mide bulandırıcı değişiklikler hakkında bir açıklama var mı?

Siz ne düşünüyorsunuz?

Hiçbirimizin söz hakkı yok ki. Adamlar kafalarına göre saçma sapan değişiklikler yapıp kafaları eserse açıklıyorlar. Şu ana kadar herhangi bir konuda yönetime verilen bir tepki işe yaramadığı ve sözlüğün alternatifi olmadığı için mal mal bakıyoruz işte acaba bundan sonra neyi değiştirirler diye.

  • acccra  (04.07.14 11:20:34)
her engellenen troll değildir. başka sebeplerle de engelleyebilirsin. sadece engellenmiş diyerek daha kapsamlı yapmışlar. bence, abartacak bir şey yok.

  • dogyman  (04.07.14 11:23:38)
sözlük denilen saçma yerdeki yeni saçmalıklarla artık ilgilenmiyorum.

eski siteyi kullanıyorum, arada bir şeyler yazıyorum, birileri ile mesajlaşıyorum.

ssg ve kanzuk nusrette et yiyor, araba alıyor ve zenginleşiyorlar.
  • mea maxima culpa  (04.07.14 11:44:17)
antik kullanıyorum kafam rahat

  • sirena  (04.07.14 12:00:59)
umurumda değil. zaten kullanmıyordum o özelliği. nihayetinde bir web sitesi. oturup ona mı üzülücem.

  • sir gawain  (04.07.14 12:09:03)