bmw sahipleri biraz fazla mı itici?

olmadığından değil , çekememezlikte değil, öyle araba manyağı bir adamda değilim ama son dönemde gerek trafikteki tavırlarından, gerekse sözlük vs. gibi ortamlardaki yazılarından sonra iyice kıl kapmaya başladım ben bu arkadaşlara..

trafikte gidiyosun önün kapalı olduğu halde arkadan ölümüne selektör yapan bir dingil var, farlardan anlıyosun ki bu dingil bir şekilde parayı bulup bmwlendirilmiş bir kekodan başkası değil. ya da otoyoldasın 3 km geriden başlıyor selektöre. inip onun o sarı kaşlı farlarını söküp götüne monte edesim geliyor o an

sözlükte, forumlarda falan bir tavırlar ki sanki pezevengin altında aventador var, 1 serisi bmw ile şunun eline vermiş şunu şöyle yapmış. dikiz aynasında görmüş. ulan şeytan diyor ki git modifiye bir japon tenekesiyle şunu sikert ama o kafa yapısı yok işte amk.

kısacası uyuzum size bmwciler

Aynen. Bmw sahipleri gözüme hep şahin'ci gibi gelmiştir. Zenginin şahinci versiyonları. Sen de yok diye bok atma demeyin, cadillac escalade sahibiyim.

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (04.07.14 02:58:34)
ya arabam felanda yok ama, adam bmw ye o kadar para vermiş gelcek tabi yapacak ayrıca sırf bmw değilki insignialar vs de görüyorum ben bide bmw nin motoru elverişli hele dizelleri sen kenara çekilince o kadar seri seni geçip kaybolabilecek kaç araba var, adam bunu kullanıyor...

escalade sahibi adamda yani valla, sözün bittiği yer kazasız belasız diyorum

yani demem o ki 1 serisi bile 100.000 lira adamlar arabalara 200-300 milyar verince istiyor demekki böyle şeyler yapmak ayrıca selektöre neden gıcık oluyorsunuz, gayet normal bi davranış şahsen ben bakıyorum hızlı geliyor zaten sinyalimi veriyorum çekiliyorum olm bunlarla uğraşmayın ya allasen çekil gitsin...

trafikte böyle olayları, selektör hızlıca gelme vs kişisel algılama abi olayı çözücek şey budur kişisel algılamassan çözülür...
  • kilimanjaro  (04.07.14 03:08:59)
valla bi yamuğumuz dokundu mu bilmiyorum ama 6 senedir 1.16'dan tutun z4'e kadar çok bmw sürdüm ve öyle selektöre bir kez bile abanmadım. aksine z4'ü köpeğe çarpmamak için paramparça ettim. hayvansever bir zenginim, tatlı kıslar ekleyebilir.

önyargılarını kendine sakla taaam ma çok kırıyosun beni
  • GibsonRulesv2  (04.07.14 03:09:25 ~ 03:09:50)
bmw bana hep barzo arabası gibi geliyor. gördüğüm/tanıdığım birkaç barzonun bmw'sinin olması ve de gördüğüm birkaç bmw'linin barzo olması bunda büyük etken. tabii hepsi böyledir demek değil bu.

  • nawar  (04.07.14 03:15:43 ~ 03:27:23)
valla birader bmw var bmw var. keçiörende her yer e30 la dolmuş anasısatıyım. resmen keko herifler.
ama gpower bir m6 ya binen adama keko diyemezsin.

  • kutsalbok  (04.07.14 03:19:23 ~ 03:22:33)
Gece gece bide yatirip yaslasaymisiniz bize tam olacakmis,ne istiyorsunuz gecenin bu vaktinde narin bedenimden,insan yazar istisnalardan ozur dileriz diye son 10-15 senedir ne selek yaptim,ne makas attim efendi efendi suruyorum arabami,

Hayir bide ceyranda kaldim 2 arabam var birinden sebep gotume monte oldu otekinden sebep sikko muteahhit olup pirinc kadar penisim oldugunu iddia ediyonuz,tuplu amerikanci arkadas sagolsun cok acitmamis canimizi sahinci demis sagolsun varolsun.

Ama ucunuzude not aldim yarin abi dugun arabasi lazim,kizla bulusacam,bi tur versene gibi isiniz duserse tanimam,simdiden soyluyorum.
  • cizgilipijama  (04.07.14 03:25:08)
abi zaten adam muhtemelen f30 kasa 3 serisinden dert yanıyor 5 e binen basmas 1 serisi genç arabası sayılır ama ondada yandan fırlıcak güç yok klasik beyaz 320d bu abimizin anlattığı onlarında çoğu baba parası yiyen gençler olduğundan siktir et çekil kenara geçsin abi e30 lar felan egzosu açar anca, abimizin bahsettiği 320d işte klasik xenonlu çoğuda kiralik bile olabilir...

  • kilimanjaro  (04.07.14 03:27:23)
bak nasıl topladım ama barzottinleri başlıkta dermişim. "ite köpeğe çarpmamak için z4 parçalayan" veya 10 yıldır hiç "selek" yapmayan abilerim, sorun tam olarak bu işte :D

  • fatihdr  (04.07.14 03:41:22)
biraz barzolar, evet.

  • [silinmiş]  (04.07.14 07:08:25)
*hağrk... puu...*

Haklısın valla.
  • arnold schwarzeneger  (04.07.14 08:45:40)
ben de ne zaman tampona yapışmış bir şekilde selektör yapan birine denk gelsem genelde bmw (hatta beyaz bmw) sahibi biri oluyor, belki bana öyle denk geliyordur bilemedim. zaten artık uzaktan geldiklerini görünce direkt yol veriyorum, geçip gitsinler diye.

ama trafikte itici birileri varsa benim gözümde dandik şirket arabasıyla artislik yapan tipler birincidir. nefret ediyorum bu adamlardan arkadaş, nasılsa kendi arabaları değil diye her türlü saçmalığı yapıp milletin canını da tehlikeye atıyorlar. bunlar varken bmw'liler melaike bence.
  • dust in the wind  (04.07.14 10:02:24)