[]

şu illüzyon hakkında

bunun düşünce gücü zırvalığı olacağına inanacak değilim ama nasıl olduğunu da çözemedim var mı fikir yürütmek isteyen? belki de gerçekten ip vardır ha?:)

www.youtube.com

şu aşağıdaki klasik numara gibi değil bu:

www.youtube.com


o halde nasıl?

 
asagida ki yorumlardan "kesin ip var amuha" lari ayirirsan bir kac tanesi spylemis aslinda. hali sopa mentese falan filan.


  • kutsalbok  (04.07.14 01:44:45) 
valla sopayı hep aynı yerde tutuyor öncelikle.sahneye ilk çıktığında sopayı yere bırakıyor kaldırırken aynı yerde kalması için özen gösteriyor.dumanı çıkardığında da sanki elbisesinin içindeki bir şeyi düzeltiyor.aynı tarz hilenin bir benzeri bence yine.

bu arada heidi klum ne güzel kadındır öyle yahu.
  • mesa  (04.07.14 01:58:14 ~ 02:01:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.