seyahat sigortası - özel sağlık sigortası

iş yerimden aldığım ekteki gibi bir belge var. en altta da yurtdışı %80 var.
ben vize alırken bu kağıdı götürüp seyahat sigortası için kullanabiliyor muyum? öyleyse fotokopisi yeterli olur mu?

imgur.com

Hayir. 30.000 euro teminatli bildigin seyahat sigortasi yaptir. 10 gunluk 25tl falan tutar.

  • delifaruk  (03.07.14 22:36:57)
peki ben şu anda 1 senelik vizeye başvurmayı düşünüyorum. o kadar olmasa bile uzunca vereceklerini tahmin ediyorum. en azından 10 günden fazla olur. bu durumda mesela bir senelik seyahat sigortası yapmam daha mı iyi olur? yoksa sadece bu çıkışlık kaç gün geçireceksem o kadar mı yaptırıyım?

  • tepedeki psychedelic adam  (03.07.14 23:27:51)
zaten bir yıllık vize alsan bile avrupada toplamda kalma süren 90 gün. bu sebeple bir yıla falan gerek yok. 30 günllük seyehat sağlık sigortası yaptırıyosun 30 lira falan ediyor. ( en az 20 kere yaptım)

  • diglett  (04.07.14 02:01:11)