media markt'lardaki denizbank'tan kredi alınır mı?

son düzenlemeye göre hiç bir şekilde şahsi kredi kartlarıyla telefon alamıyoruz dimi? peki bu media markt'lardaki denizbank standları nasıl işliyor? kredi hemen çıkıyor mu, mesela 600 lira istiyorum desem istediğim tutarı veriyolar mı yoksa atıyorum minimum bin lira çekebilirsiniz gibi bir zımbırtı var mı? ve en önemlisi faiz oranları nasıl, şimdi bana yüzde şu kadar deseniz anlamam, mesela 600 çeksem 9-12 ayda falan ödeyelim desem benden toplamda ne kadar geri alırlar?

veya kılıf alana telefon hediye olayına mı girsem?

şimdi yanlış olmasın, kredi kartı ile telefon alabilirsiniz, taksit yaptıramazsınız sadece.

  • fengari  (03.07.14 13:59:56)
Mediamarkt'taki Denizbank'lar en az 1000 lira kredi veriyor. Kredi risk durumunuza ve mesleğinize göre hemen kredi çıkabiliyor ya da evrak isteyebiliyorlar. 1000 lira 7 ay vadenin toplam ödemesi 1045, 12 ay için 1075 gibi bir şeydi. Öyle çok aşırı bir faizi yok. Sana 600 lazımsa çekersin 1000 paranı harcarsın. Geri kalanı hemen krediye yatırırsın önden bir şey değişmez.

  • Dr_Stat  (03.07.14 15:12:00)