İzmirli arkadaşlara; Çeşme - İzmir - Ödemiş güzergahı hakkında

Arkadaşlar, 2 hafta sonra hayatımda ilk defa, izmir sınırları dahiline girmiş olacağım. İlk önce İstanbul'dan otobüsle direk Çeşme'ye, orada 4 gün tatil yaptıktan sonra da İzmir üzerinden Ödemiş'e geçeceğim. Malesef arabayla gidemiyorum, tamamen public transportation kullanacağım. Bu noktada yardımınıza ihtiyacım var:

Soru1: Çeşme'den İzmir'e ne kadara, ne kadar zamanda giderim?
Soru2: İzmir den Ödemiş e nasıl ve nereden gidebilirim? (minibüs & otobüs nereden kalkıyor)
Soru3: Çeşme den İzmir'e geldiğimde, Ödemiş arabalarının kalktığı yere nasıl giderim?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

otogardan ödemişe araç kalkar ve çeşme araçları da otogara gelir. otogardan da kalkarlar çeşme araçları, aynı zamanda üçkuyulardan da binebilirsin. yani hiç vakit kaybetmeden indiğin aracın hizasından başka bir araca binerek ödemişe ulaşabilirsin. çeşmeden izmire 11 TL' ye sanırsam 1-1,5 saat arasında gidersin.

edit: garaja gitmek için inip otobüse binmene gerek yok otogara gidiyor zaten çeşme seyahat
  • prodeq  (22.06.09 19:09:15 ~ 19:14:51)
1. Çeşme seyahat e binersin yaklaşık bir saate İzmir Üçkuyular da inersin. 10 Tl idi yanlış olmasın.
3. Üçkuyular dan 606 numaralı otobüse binersin otobüs garajına gidersin. Sor indiğin yerde biraz yürüyeceksin.
2. Garajdan da Ödemiş arabalarını bulmak sana kalsın artık
İyi tatiller

evet gerek yokmuş direk gittiğini bilmiyordum. sen yine de şehir içini görmüş olursun dene derim :P
  • oku oku yazar ol  (22.06.09 19:11:09 ~ 19:18:07)