torpil nasıl bulurum

ulaşım aş için taktik veriri misiniz akp ile nasıl bağlantıya geçerim artık hak hukuk tanımak istemiyorum

edit: söyle düşünün alelale bi markete çiçekciye girecek kadar bi torpilim yok şu hayatta çiçekci benden referans istedi vereceği maaş da 700 tl yuh

git ilçeye üye ol. partiye kaydını yaptır. cb seçimi var al sana fırsat koytur akp nin köpeği ol sende bi nevi tabiri caizze. kesinlikle iş verirler öyle işe giren akrabalarım bile var.

  • ergenpezeveng  (03.07.14 00:40:41)
abicim sorun o zaten ben şimdi gitsem utanırım yoksa köpeklik falan sorun değil kardeş payındaki dayı gibi oldum itim ulan ben kötüyüm
sıkıntı su baslangıcı yapamıyorum bi yapsam var yautansamsam abi bana iş verin diyebilsem bi yolunu bulup keşke

  • murtazaaaaaa  (03.07.14 00:42:21)
bakandan tanıdığın yoksa iştirakler için bile çok zor oluyor artık işe girmek.

  • dust in the wind  (03.07.14 00:48:01)
nüfuzlu kimselerle nasıl bağlantı kurucam abicim ya ben de kendimi kurtarmak istiyorum

  • murtazaaaaaa  (03.07.14 00:49:56)
sen bu işi kafana koyduysan hiç utanma. git kaydını yaptır. bi iki gün git onlar zaten seni yönlendirir. ya işten kasıt emeğini çalarlar ama doğruya doğru genelde harçlığını da verirler. ben giden arkadaşlarımdan ve akrabalarımdan biliyorum. broşür mroşur dağıtırsın sonra orda partiden facebook filan herkes ekleşiyo ordan sürekli probaganda yapıyon zaten hepsi beğeniyo instagram filan öyle öyle tanıdığın çoğalıyo. seni tayeron firmalara veriyolar iyi maaşlı işin oluyo. iyice gözlerine girersen kadro filan alırsın. bunları ciddi yazıyom ha hiç utanma ama hemen de iş iş deme o adamlar senden benden çakal zaten ne için gittiğini biliyo. sen 3 4 ay koştur sadece. biraz da muhabbbeti ilerletince acındır kendini ordaki abilere filan iş lazım işsizim de. gerisi gelir.

  • ergenpezeveng  (03.07.14 00:50:06)
@ergenpezevengi işte bu dediklerin icin bana ön ayak olacak biri olsa yarın ilbaşkanlıgına giderim hafız benim sıkıntım başlayamamak başlasam kitap yazarım

  • murtazaaaaaa  (03.07.14 00:55:02)
bugun yenikapıya gittim iftar etkinliklerine yokmus halk caıdırı hep calısanlarınmıs amk görücen herkes bi artiz ne güzel lan istanbulun kaymağını yiyolar ben de onlardan olmak istiyorum resmen

  • murtazaaaaaa  (03.07.14 00:58:14)
bir işe girme yöntemi, denendi başarılı oldu.

müslüman ol ya da olma şehrinin en büyük camisine neresiyse sallıyorum bursada ulucami, her gün sabah namazına git çıkışında da bahçesinde otur gazetede iş ilanlarına bak, genelde oraya sabah namazında giden insanlar sabit olur 1 haftada cemmatle tanışıklılık oluyor, onların aracılığıyla iyi kötü bir işe girebiliyorsun.

evet zamanında bunu bir arkadaşım yaptı (bir arkadaşım ekolü)
  • exodia  (03.07.14 01:08:55)
"la havle ve la kuvvete illa billahi'l alliyyil azi'm" diyorum. Başka da birşey demiyorum. Şu açtığın duyurudan AKP adına öyle utandım ki..

  • labanon  (03.07.14 01:58:31)
aranan kan bulundu @lebanonmuş
naber mübarek ben ciddiyim

  • murtazaaaaaa  (03.07.14 02:10:55)
seni ve senin gibi insanları bu duruma sokan sistemin ta amına koyim ben arkadaş..

allah yardımcın olsun..
  • tekgozodadayasayangenc  (03.07.14 02:35:06)
@tekgozodadayasayangenc yevallah kardo

zaman kötü torpil morpil eğer bişey yapamazsan ömrün boyunca mal mal kalır eziklenirsin torpil morpil girersen bi kac ay vay ibne derler sonra beyfendi olursun
  • murtazaaaaaa  (03.07.14 02:43:41)
istanbuldaysan çapa aile çay bahçesine git, orda ahmet abi var. kendisi mustafa demirin kankası olur. iki batak filam oyna kendini sevdir, ama yenme çok sinirleniyo :p her gün git işte sonra durumunu aç. bu aralar iftar ayağına baya kişiyle tanışabilirsin. ben nimet çubukçu ve mustafa demirle yemek yemiştim :) burs vereceklerdi de istemedim.

  • seksen9  (03.07.14 03:34:48)
@seksen9 batak bilmiyorum kanka

  • murtazaaaaaa  (03.07.14 12:53:28)
gençlik kollarına üye olup sahada aktif faaliyetlere katılın bir süre.

  • canseven  (03.07.14 19:16:27)
3 kuruş para için it olurum diye duyuru açacağına yaşama bence.

  • royal  (03.07.14 19:33:32)