ya hani bi site vardı

siz yaz düğünü için elbise arayan bi kıza oradan bi lacivert elbise önermiştiniz. hatta bikaç lacivert elbise önermiştiniz. dolarlı fiyatlar vardı sanırım. işte o siteyi arıyorum. mümkünse o elbiseyi de arıyorum. hangisiydi o? kesin biliyosunuz, hadi.

bence bu.
www.herveleger.com

her şeyi de biliyorum sanırım.

edit: neyse emin değildim zaten, bilemediğime çok da üzülmedim eheh. öğrenmiş oldum.
  • tepedeki psychedelic adam  (02.07.14 20:18:03 ~ 20:28:27)
hahaha hayır bu değil :D doğru cevap gelince senin de tikini vericem :)

  • pandispanya  (02.07.14 20:20:46)
us.asos.com

bence ben her şeyi biliyorum. :P
  • barbara herhalde barbara manken olan  (02.07.14 20:23:52 ~ 20:47:39)
Eveeeeeeeeet :D Teşekkürler ve öpücükler :*

  • pandispanya  (02.07.14 20:24:47)
ben verdim o öneriyi dessy'ye.

barbara var yaa.
  • [silinmiş]  (02.07.14 20:25:48)
  • [silinmiş]  (02.07.14 20:28:53)
haha douchebag, üzgünüm :)

  • pandispanya  (02.07.14 20:31:46)
özel mesajla itiraf etti barbara.

ben bildim!
  • [silinmiş]  (02.07.14 20:32:51)
dur dessy'yi çağırcam, gelsin neymiş söylesin.

  • [silinmiş]  (02.07.14 20:33:13)
ahahahaha yanaklarım ağrıdı :D valla çok güzel bulmuşsun tebrikler. aslında bu elbiseden başka bi elbiseye ulaşmıştım ben, ona giden yolda buna ihtiyacım vardı da hala onu arıyorum akshdlskjha :D

  • pandispanya  (02.07.14 20:35:43)
dediğin elbiseyi ben mi önerdim acaba pandispanya? ben hatırlıyorum, benim paylaştığım bi elbiseyi beğenmiştin.

us.asos.com şöyle bi şey miydi?

Hatta bu:

us.asos.com
  • barbara herhalde barbara manken olan  (02.07.14 20:39:27 ~ 20:47:57)
pandispanya yaz düğünü için dessy'nin açtığı duyurudaki siteyi ve o elbiseyi arıyor. dimi pandispanya?

alala.
  • [silinmiş]  (02.07.14 20:41:44)
kahramanımız elbette douchebiiig <3

ve evet, lacivert elbiseyi satın alan, ecnebi düğününde tüm dikkatleri üzerime çeken benim :P

elbise, barbara'nın dediği elbiseydi bi de.
  • dessy  (02.07.14 20:58:21)
arkasının böyle olduğuna eminim de bu elbiseyi beğenmiş olamam diye düşünüyorum çünkü önü hiç güzel değil: us.asos.com

Ama gönderdiklerinizin hepsi süper, alıcam bunlardan birini. İlk elbiseye aslında çok bayıldım ama omuzlarım geniş sayılır. O yüzden böyle içeri geçen yakalar biraz fazla omuzlu oluyo :D pff. kararsızlıktan ölme zamanım.
  • pandispanya  (02.07.14 21:00:23)
elbiseyi ben sana söylemiştim dessy!

naaptın ya. barbara demişmiş.
  • [silinmiş]  (02.07.14 21:00:25)
yaw dur, cool down! barbara'nın ilk paylaştığı linkteki elbşise demek istemiştim :P yoksa evet, ben başka elbise düşünürken douchebag bunu önermişti bana, iyi de yapmıştı <3

  • dessy  (02.07.14 21:04:58)
dessy, senin o duyuru hala duruyo mu? çünkü ben o duyuruda bu önerilerin arasından -galiba 3 taneydi- 2.si ya da 3.sü diye direkt belirlediğimi hatırlıyorum :)

  • pandispanya  (02.07.14 21:07:35)
buyrunuz efenim: www.eksiduyuru.com

  • dessy  (02.07.14 21:11:54)
BARBARA!!!! VERDİĞİN LİNKLERİ SİLMİŞSİNN!! :D:D allahımm. iyice csi:duyuru'ya döndü :D

  • pandispanya  (02.07.14 21:13:56)
ve elbiseyi buldum: us.asos.com

  • pandispanya  (02.07.14 21:17:01)
evet, ilk başta bu elbiseyi istemiştim bende pandispanya ama resmin altında view runaway kısmı var. orada görünce öyle göründüğü gibi durmadığını düşündüm. benim aldığımın videosunu bakınca içime daha çok sindi. karar verirken sadece fotolara değil videolara da bak bence.

  • dessy  (02.07.14 21:29:38 ~ 21:30:44)
Tamamdır dikkat edicem, çok sağol. Peki dessy son bişey daha sorucam. Bu senin aldığının omuzları nasıl durdu?

  • pandispanya  (02.07.14 22:16:12)
omuzları gayet güzel durdu bence. özel bir duruş şekli tanımlayamam yani buradan :) resimde nasılsa, öyle. omuzların genişse bu model sanki daha çok uyar. öbürü her taraftan V şeklinde, pek uymayabilir.

  • dessy  (03.07.14 08:38:32)
ya öyle "sıla omuzum" yok da :D belime göre geniş kalıyo, o yüzen hep kaçınıyorum bu modellerden. Neyse du bakalım deniycem :D Teşekkürler.

  • pandispanya  (03.07.14 08:52:10)
beğenmezsen geri iade edersin. iade ettiğinde paranı iade ediyorlar.
ben senin dediğin o elbise ile aldığım elbise arasında kalmıştım çok. videoları izledikten sonra aldığım elbiseye daha çok kaydım fakat öbürü hala aklımdaydı. o yüzden her ikisini alıp, beğenmediğimi iade etmeyi planlamıştım fakat neyse ki benim bedenimden kalmamış o elbisede :P o yüzden bunu aldım. bedenler uyarsa ve kararsız kalırsan her ikisini de alıp, beğenmediğini iade edebilirsin sende.

  • dessy  (03.07.14 09:09:39)
dessy, valla billa son sorum olucak :D kaç günde geldiler? bi de ben aslında 3 tane elbise aldım bile. Ama onlar uzun. Bi de böyle şifon, kısa bişey almak istediğim için aklıma bu geldi. Duruma ve havaya göre birinden birini giyinicem :/ Sana onları gösterebilir miyim bi de? :D

  • pandispanya  (03.07.14 09:14:39)
göster göster :) maille bana linkleri.

express ile bir hafta içinde geldi bana. normal posta ile sipariş vermedim ben.
  • dessy  (03.07.14 09:15:43)