İyi misiniz?

Cidden yani. Herkese verdiğiniz samimiyetsiz cevaplara gerek yok. Nasılsınız gerçekten?

son dört yıldır toplasan on gün iyi olmadım. sürekli depresyon halindeyim. yaşanacak bir hayatım yok ama; sabrediyorum işte.

  • lafıolmaz  (02.07.14 19:46:53)
keyfim yok ya, ne yalan söyleyeyim.

  • kırmızıkaşekaban  (02.07.14 19:47:19)
Kafam karisik, sinirliyim, hic iyi degilim.

  • headbanger face rip  (02.07.14 19:49:29)
vasilias veya john sandım bir an, kan beynime sıçradı hehe. sakinim.

değilim. mümkünse 17 yaşıma geri döneyim, bir daha da hiç gelmeyeyim. birkaç arkadaşım vardı daha 19 yaşında olmasına rağmen "geçmiş çok güzeldi..." tribi atan, öldürmek istiyordum. onlardan farkım yok şu an.
  • pescador  (02.07.14 19:49:55)
keyifsizim

  • rock n roll  (02.07.14 19:52:03)
valla b.k gibiyim.

  • pandispanya  (02.07.14 19:52:15)
Iyiyim. Biraz sıkıldım ama bulup bunamamak lazım.

  • Lim5  (02.07.14 19:54:14)
abi ben genelde dengeli bir ruh halinde oluyorum ne çok iyiyim ne çok kötü. bugün de öyle. ama bu aralar iş hayatı özellikle darlıyor, mizacımın da halt etmesinden ötürü default bir gerginlik halindeyim.
onun dışında genel bir tatminsizlik var ama hayata yönelik değil de boş zamanlarımı boşa harcamayı çok sevdiğimden kendimle ilgili. pek üretken biri değilim. bu da karakterimin bir parçası oldu sayılır zaten.
al sana gerçeklik, al sana samimiyet bro
  • inscrutable  (02.07.14 19:54:53)
ya aslında iyiyim de belirsizlik olayları sıkıntıya sokuyor aslında şımarıklık yapıyorum farkındayım.

  • stunky  (02.07.14 19:55:28)
Of iyi olmak istiyorum cidden degilim sanirim.

  • barbara herhalde barbara manken olan  (02.07.14 19:57:12)
Bu aralar iyiyim ya, değişik aktivitelere katılıp bir sürü eğlenceli güzel insanla tanıştım. Evde durduğum akşam yok gibi. İşler çok yoğun değil. İyi yani. Tek şikayetim her akşam bir şeyler yapmaktan uykusuz kalıyorum.

  • r_u_h  (02.07.14 19:58:45)
gerçeği bu işte. kimse iyi değil. arkadaş ortamını bırakıp akşam eve dönen adamın bile suratına çöker bu huzursuzluk.

işte tam da bu yüzden nasılsın sorusundan nefret ediyorum. hiç nasılsın diyene şu yukarıdaki cevapları veren oluyor mu.. nezaketen iyim diyorsun sen de soruyorsun falan. saçma bi saçmalık işte.
  • sttc  (02.07.14 20:06:16)
bok gibiyim

  • en lüzumlusundan feyizli bir abiniz  (02.07.14 20:12:29)
değilim. mutsuzum. en son ne zaman mutlu hissettim kendimi bilmiyorum.

  • lionel andres  (02.07.14 20:15:10)
hayallerimde iyiyim.

  • koseli cember  (02.07.14 20:16:12)
boktan hallice bokumsu :) smiley kullanmayi severim ama.

  • she was my baby  (02.07.14 20:22:02)
Iyiym. Geyet keyfim yerinde.

  • yaramazkediyim  (02.07.14 20:28:12)
afedersin ama bu amk ülkesinde kim iyiki?

cevap : özellikle son 5 senedir iyi değilim.
  • false pretension  (02.07.14 20:34:45)
değilim.hiç iyi değilim.

  • proustun bir aski  (02.07.14 20:36:43)
Acayip kotuyum, bir yandan bitmek bilmeyen bel agrilarim, bir yandan su aptal tercihler. Rahatlamami saglayan, iyi hissetmemi saglayan bir sey bile yok neredeyse

  • Idonthaveausername  (02.07.14 20:43:36)
lan cevaplari okudum kendimi kotu hissettim. cok mutluyum ben, niye herkes bu kadar mutsuz?
he ulke bok durumda. hayatta napicagmi bilemiyorum, kayibim bu aralar. sevgilim binlerce kilometre otede, 3 haftadir gorusmuyoruz onumuzdeki bir bucuk ay gorusemiycez. vs. vs. derdim yok diil ama cok da mutluyum yani. bende sorun heralde.

  • gerard  (02.07.14 21:07:50)
Hayalini kurduğum herşeyi yaptım ama baktım mutlu değilim.. Günde 2 öğün antidepresan almasam dipteyim. Yaklaşık 1 haftadır kıta değiştirdim. Ne TV ne gazete ne internet var hayatımda. Sonra düşündüm ki bu ülke bizi bu kadar mutsuz eden. Her gün her öğün televizyonda höyküren adamlar. Gerdiler ve yordular bizi. Onlar cep doldururken biz mideyi antidepresanlarla doldurmaya başladık..

  • hakikibulut  (02.07.14 21:09:32)
gerard, dalga geçmiyorsan, o nasıl bir mutluluk anlayışı lan?
ha ama sonuçta ben de mutsuz değilim, biri sorsa iyiyim derim, gerçeği de yansıtır. ama özellikle çok mutluyum demeyi hakeden bir durum yok, o yüksek mutluluk "high"ları geçiyor zaten aq.

  • inscrutable  (02.07.14 21:15:30)
nötr. kötü değilim ama iyiyim de diyemem.

  • harekatamiri  (02.07.14 21:25:15)
İyiyim. Allah bu günümüzü aratmasın.

  • Son Müzakereci  (02.07.14 21:28:15)
iyi değilim aslında. ama daha kötüsü etrafımdaki insanlar da iyi değiller.

  • zvonimir  (02.07.14 21:40:38)
@inscrutable. yok dalga gecmiyorum. hayatimda sikayet edecek hic birsey goremiyorum. yani istedigim herseye sahip olabilicegimi soylese biri, hayatimda birseyler degistiririm de, bu haliyle de mutluyum. sabah kalkiyorum mutluyum, sevgilimle telefonda konusuyorum mutluyum, ne biliyim ben genel olarak mutlu bir insanim sanirim. yarin iyi bir haber alsam tabi ki daha mutlu olurum, o "high"lardan biri olur bu evet. ama su anda biri gelip bana sorunca cok mutluyum lan hayat super diyorum iste ne biliyim.

deliyim belki de :)
  • gerard  (02.07.14 22:09:12)
Degilim, 6 aydir basvurdugum tek bi isten bile olumlu donus olmadi. Ki iyi bi uni.den ve bolumden fena olmayan bi ortalamayla mezunum. Ozguvenim yerlerde. Oyle.

  • saçdemeti  (03.07.14 01:48:39)